Категорії
Бренди

Roland VAD706 - Ідеальне поєднання акустичних та електронних ударних.

 

Ідеальне поєднання акустичних та електронних ударних

VAD706 переносить досвід гри на електронних барабанах, якого ніколи раніше не було, поєднуючи флагманські технології Roland V-Drums з деталями ручної роботи акустичних барабанів преміум-класу. Цей першокласний комплект V-Drums Acoustic Design включає цифрові педи малого барабана, райда і хай-хета, які забезпечують сверхдетального гру на трьох найтонших частинах набору. Модуль TD-50X наступного покоління забезпечує неперевершений тон, відчуття і відгук у поєднанні з інструментами глибокого редагування, що дозволяють повністю персоналізувати звук, і професійними можливостями підключення для будь-якої ігрової ситуації. Всюди включені повнорозмірні дерев'яні корпусу з просунутими сенсорними системами, які забезпечують реальне акустичне відчуття. А завдяки чотирьом вражаючим варіантів обробки ви можете вибрати зовнішній вигляд, який ідеально відповідає вашому особистому стилю і смаку.

 

 

 

V-Drums Acoustic Design VAD706 Performance
VAD706 переносить електронну гру на барабанах туди, де її ніколи не було раніше, поєднуючи в собі флагманські технології V-Drums Roland з деталями ручної роботи акустичних барабанів преміум-класу. Оцініть звучання світового класу і вражаючу обробку VAD706 в цьому живому виконанні.

 

 

Пориньте в атмосферу преміальної гри на барабанах
VAD706 не тільки чудово звучить і відчуває себе, але і прекрасний на вигляд. Завдяки повнорозмірним корпусам, хай-Хету, що складається з двох частин, великим тарілках, хромованим стійок з подвійними розпірками і чотирьом чудовим варіантам обробки корпусу, цей комплект преміум-класу викликає у вас бажання грати на барабанах весь день і хвалитися їм. Виберіть один з варіантів обробки Gloss Natural, Gloss Cherry або Gloss Ebony, які пропонують ремісничий вид з пофарбованим шпоном клена і прозорими глянсовими покриттями. Або зробіть заяву за допомогою глибокого перлинно-білого покриття і його сміливою, привертає увагу атмосфери.

 

 

Призматичне моделювання звуку: відчуйте різницю
Призматичне моделювання звуку в TD-50X змушує електронні барабани оживати, як ніяка інша система, наповнюючи багатошарові семпли, записані в студіях світового класу, за допомогою складних методів моделювання поведінки, удосконалених за більш ніж два десятиліття. Натхненний призмою, яка переломлює єдиний промінь світла в кожен колір в спектрі, наш революційний підхід створює необмежений набір звукових квітів при кожному ударі палиці. За початкової атакою слід складне поєднання багатьох обертонів, як при грі на акустичних барабанах і тарілках. Ви можете відчути, як звук змінюється у відповідь на ваше обличчя, створюючи ту чарівну інтерактивний зв'язок, яка повністю занурює вас в емоції моменту. Від тонких примарних нот і детальної артикуляції до найгучнішою та інтенсивної гри - ваша гра на ударних не має кордонів з TD-50X.

 

Приклади звуку TD-50X

https://soundcloud.com/rolandcom/sets/v-drums-td-50x-sound-module-sound-examples

 

Цифровий малий барабан, райд і хай-хет
Наша революційна технологія цифрових педів - це великий крок вперед в електронній грі на барабанах, що забезпечує неперевершену глибину і розмір вашим стікам. Прецизійні мультісенсори в педах малого барабана, райда і хай-хета працюють в повній гармонії з модулем TD-50X, вловлюючи кожен нюанс з неймовірною чіткістю і деталізацією. Блискавичне виявлення дозволяє вам використовувати всі ваші природні акустичні техніки, такі як приглушення райда дотиком пальця або плавне перемикання між Хедом, рімшотом і крос-джойстиком на малому барабані. А VH-14D виводить гру електронного хай-хета на новий рівень, пропонуючи чутливість до сили натискання, тональні варіації і відкрите / закрите дозвіл, недоступні раніше - до сих пір.

 

 

Природне відчуття акустичних барабанів
VAD706 оснащений знаменитими багатошаровими сітчастими пластиками Roland з тришаровими пластиками на малому і підлоговому томах і двошаровими пластиками на рекових томах, що забезпечують природне опір ціпків і відскік, який можна налаштувати відповідно до ваших індивідуальним стилем гри. Занурення калатала в спеціально розроблений басовий барабан повністю задовольняє завдяки фізичній опору повітря, яке відчувається як гра акустичної бочки. Органічне звучання поширюється і на томи, з справжніми дерев'яними корпусами і традиційними кріпленнями, що створюють надзвичайно акустичне відчуття.

 

 

Миттєве задоволення
Уявіть собі акустичні барабани, які налаштовані, мікшувати, оброблені і зведені в студії світового класу - це те, що ви отримуєте, коли викликаєте пресет в модулі TD-50X. Ці надихаючі комплекти, розроблені кращими барабанщиками і звукозаписними інженерами, дозволяють вам грати в будь-якому стилі одним натисканням кнопки, від традиційного джазу до повноцінного металу.

 

 

Створіть свою фірмову ударну установку
Виходячи за рамки попередніх, TD-50X дозволяє вам налаштовувати звук на кожному рівні - так само, як і з акустичною установкою. Внесіть швидкі коригування в налаштування і приглушення, або поринете глибше і створіть установку з нуля, вибравши глибину корпусу, типи пластиків, характеристики тарілок і багато іншого. Потім помістіть комплект в будь-який простір за вашим вибором за допомогою PureAcoustic Ambience, з повним контролем типу приміщення, реверберації та інших параметрів у вас під рукою.

 

 

Створюйте свій звук зі студійної точністю
Після того, як ви відредагували деталі своєї установки, пожвавите її за допомогою вражаючого набору студійних інструментів TD-50X. Налаштуйте настройки мікрофона для різних елементів набору, потім налаштуйте звуки за допомогою еквалайзерів, компресорів та інших засобів обробки. А для простору і кольоровості скористайтеся широким вибором високоякісних ревербераторів і мультиефектів.

 

               

Потужні можливості підключення для сцени і студії
Завдяки задній панелі, завантаженої з можливістю підключення, модуль TD-50X готовий взяти на себе практичні потреби в будь-який ігровий ситуації. Майстер-виходи стерео XLR і вісім прямих виходів TRS дозволяють відправляти будь-які барабани, які вам подобаються, на аудіоконсоль через збалансовані сполуки. Для комп'ютерного виробництва музики у вас є можливість відправляти до 32 каналів цифрового звуку через USB для передачі преміальної якості. MIDI-введення / виведення також підтримується через USB і традиційні пятіконтактний роз'єми.

 

 

Розширте свої можливості
Використовуючи чотири додаткових аналогових тригерних входу модуля TD-50X, ви можете легко розширити VAD706 в міру зростання ваших потреб. Додайте до своєї установці більше педів тарілок, іншого підлогового тома або невеликого триггерного педа, такого як Roland BT-1. Або подвійте, додавши додатковий басовий барабан для максимального впливу на сцену.

 

 

Ваш особистий партнер по практиці
Модуль TD-50X наповнений функціями, які допоможуть вам розвинути вашу техніку і зробити практичні заняття захоплюючими і корисними. Поліпшите свій ритм за допомогою вбудованого метронома і вправ в режимі Coach або просто грайте під музику зі смартфона або ноутбука. Вбудований рекордер дозволяє записувати і переглядати свою гру в будь-який час, в комплекті з можливістю експортувати аудіо (з фоновою музикою або без неї) для спільного використання з іншими. І ви можете ще більше розширити свою практику за допомогою Melodics ™, безкоштовного настільного додатки, яке включає 40 уроків, а також необмежений доступ за передплатою, коли ви будете готові до більшого.

 

Розширте свою звукову палітру з Roland Cloud
Roland Cloud являє розширюється колекцію преміальних наборів V-Drums і ретельно відібраних семплів, які ще більше надихнуть вашу музику. Щоб отримати уявлення про те, що є, перейдіть на вкладку «Завантаження» і візьміть безкоштовні комплекти TD-50X. Якщо вам подобається те, що ви чуєте, встановіть Roland Cloud Manager на свій комп'ютер і створіть безкоштовний обліковий запис Roland. Потім завантажте безкоштовну TD-50X Session Collection 01 через Roland Cloud Manager і встановіть її в свій модуль. Якщо ви вирішите приєднатися для членства, у вас буде доступ до існуючого контенту і нових випусків в момент їх надходження.

(c) Intermuzika