Категорії
Бренди
Инсталляция светового и звукового оборудования на территории Черновцов

Інсталяція світлового та звукового обладнання

Інсталяції можуть здійснюватися як для закритих архітектурних форм будь-яких розмірів, так і на відкритих об'єктах - площах, парках, стадіонах та спортивних майданчиках. Для відкритих об'єктів застосовуються всепогодні акустичні системи, конструкція та особлива обробка елементів яких спеціально призначені для використання в складних погодних умовах.

Всі вимірювання акустичних параметрів приміщень проводяться з допомогою сучасного програмно-апаратного комплексу, а фізичні параметри проєктованого акустичного середовища моделюються професійним програмним забезпеченням.

Підбір професійного світлового та звукового обладнання вимагає врахування дуже багатьох чинників. Тому більшість клієнтів салону "Ремікс" придбають не окремі компоненти, а замовляють комплексні проекти «під ключ». Накопичений досвід дозволяє фахівцям компанії враховувати будь-які потреби замовника і реалізовувати проекти будь-якого ступеня складності.

Фахівці салону "Ремікс" успішно проводять інсталяцію професійного звукового та світлового обладнання на таких типах майданчиків: концертні зали, відкриті майданчики, дискотеки, клуби, розважальні комплекси, бари, кафе, ресторани, театри, школи, супермаркети, стадіони, зони відпочинку, виставкові комплекси.
 
Комплексна установка складається з наступних етапів::

  • Вивчення потреб замовника

  • Аналіз приміщення, його акустичних властивостей, параметрів освітлення;

  • Складання проектної документації з повним переліком обладнання та необхідних робіт, обліком повідомлення з силовою мережею і комутацією окремих пристроїв і блоків між собою;

  • Монтаж обладнання, прокладка шнурів і кабелів;

  • Налаштування обладнання з урахуванням потреб замовника та особливостей приміщення;

  • Гарантійне і післягарантійне обслуговування;

  • Постачання витратних матеріалів (світлофільтри, рідина для дим машин, лампи та т.п.).


              Инсталляция светового и звукового оборудования для концертов и выступления. Украина, Черновцы

 

Ресторан "Ромашка" с. Городок

 

Наші проекти 2017

Наші проекти 2016

Всі наші проекти 2016 (76 фото) »