Категорії
Бренди

Курси та уроки музики у місті Чернівці

Чарами музики люди захоплюються з незапам'ятних часів.  Деякі люблять слухати її та насолоджуватися прекрасним звучанням, інші ж вважають за краще самостійно створювати музику.  Уміння грати на тому чи іншому інструменті - не просто дар, це навички, які вимагають спеціальних знань і тренувань, які дають нам уроки музики.  Для того, щоб стати успішним музикантом і розвивати свою майстерність необхідна практика і досвід, а придбати їх найкраще відвідуючи курси музики.

У наш час багато хто віддає перевагу самостійному навчанню гри на інструментах, що, безумовно, добре, але такий спосіб має свої недоліки. Наприклад, навчаючись самостійно, Ви позбавляєте себе можливість отримувати досвід у більш вмілих музикантів, а також можете втратити важливі моменти та тонкощі гри. Необхідні знання для віртуозної гри найкраще отримати, навчаючись у професіонала, яким є репетитор з музики. Відвідуючи музичні курси, а також виконуючи завдання наставника, початківець музикант може дуже швидко покращити свою майстерність і стати профі гри на бажаному інструменті.

Навчання музиці має проходити під наглядом того, хто в ній добре розбирається, адже тільки майстер може вказати новачкові на його помилки та навчити тих чи інших прийомів гри. Слідуючи програмі складеної репетитором та виконуючи його завдання, можна швидко перейняти потрібний досвід й самому стати професійним музикантом. Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб навчитися грати на гітарі, ударних інструментах або хочете стати відомим співаком, музичні курси в нашій компанії «Будинок Музики РЕМІКС» допоможуть Вам досягти успіху в цих починаннях. Ми пропонуємо кілька курсів прискореного навчання, серед яких: навчання гри на гітарі, навчання гри на ударних, а також школа вокалу. Наші репетитори - заслужені майстри і віртуози, які мають величезний музичний досвід і розроблені методики навчання. Регулярно відвідуючи заняття, Ви дуже скоро придбаєте бажані навички та зможете самостійно виконувати різні композиції.

Список музичних навчальних та творчих закладів Чернівецької області »

 

Студія музичного розвитку "Ремікс" пропонує: "Техніка усвідомленої гри на гітарі"

Техника осознанной игры на гитаре Техника осознанной игры на гитаре в городе Черновцы

Навчання в стилях:

  • Blues,

  • Rock,

  • Heavy Metal.

 

 

 

 


(099) 728-74-17 Дивитися відео »

Навчання гри на барабанах

Навчання техніці гри на барабанах. Інноваційна методика навчання різних стилів і напрямків. Доступність і простота в короткі терміни. Уроки гри на електронній ударної установці. Робота з "мінусом". Спробуйте себе в якості барабанщика легендарних груп.

(050) 670-26-12 Guitarstar3 Дивитися відео »

Уроки вокалу

Вокальна студія з оновленим діапазоном стилів дає можливість освоїти вокал в напрямках:

  • Поп;

  • Соул;

  • Рок;

  • Академічний вокал;

  • Шансон;

  • Фолк;

  • Оперное пение.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Розташування поруч зі студією звукозапису.

(050) 670-26-12 Guitarstar3 Дивитися відео »

Навчання гри на гітарі

Студія прискореного навчання грі на гітарі пропонує навчання на акустичній гітарі, електрогітарі, бас-гітарі. Від фольклору до металу. Від акомпанементу до поліфонії.

 

(050) 670-26-12 Guitarstar3 Дивитися відео »

Уроки клавішних

Курси клавішних в студії "КВіКº" - революційна методика навчання без використання нотної грамоти та легко доступна методика гри по нотах. Грайте на синтезаторі або акустичному піаніно улюблені саундтреки та хіти, сучасні пісні або популярну класику, вивчайте ноти або акорди - вибір за вами. Відчуйте себе унікальним.

 

(050) 670-26-12 Guitarstar3 Дивитися відео »