Категорії
Бренди

Гарантійне обслуговування в Будинку Музики "РЕМІКС"

На все обладнання та інструменти, які продаються в нашому магазині, поширюється гарантія згідно з чинним законодавством України, крім окремих випадків, які обумовлюються спеціальними договірними умовами. При купівлі обладнання та інструментів продавець зобов'язаний видати гарантійний талон встановленого зразка, з яким Ви можете ознайомитися нижче:

Гарантійний талон дійсний в оригіналі при наявності оригінальної тари або упаковування в якому було придбано обладнання, підписи продавця і штампа магазину протягом гарантійного терміну.

УВАГА! При покупці вимагайте перевірки вироби в Вашій присутності та заповнення гарантійного талона.

Установка та підключення. Для установки та підключення придбаного обладнання Ви можете скористатися платними послугами фахівців нашого магазину. Ви можете також скористатися послугами будь-яких інших кваліфікованих фахівців, однак в тому випадку, якщо виріб вийшов з ладу внаслідок неправильної установки, ви втрачаєте право на гарантійне обслуговування.

Увага! Все електрообладнання повинно бути обов'язково заземлені. Незаземлене обладнання є потенційно небезпечним. Продавець не несе відповідальності за шкоду здоров'ю та власності, якщо вони викликані недотриманням норм установки та підключення.
 

Регламент гарантійного обслуговування обладнання 


1. Гарантійний термін на обладнання обчислюється з дня роздрібного продажу
 
2. Вимоги споживачів, передбачені чинним законодавством про захист прав споживачів, можуть бути пред'явлені за умови, що недоліки товару не виникли внаслідок порушення покупцем правил користування, транспортування, зберігання, дії третіх осіб, попадання всередину рідини, хімічних речовин, домашніх тварин, побутових комах і гризунів або продуктів їх життєдіяльності, а також дії непереборної сили (пожежі, природної катастрофи тощо). В гарантійний період ремонт несправних приладів здійснюється нашим сервісним центром.
 
3. Продавець не несе гарантійного зобов'язання в разі установки, монтажу та підключення виробів, здійснений особою не уповноваженою продавцем.

УВАГА! Транспортні витрати, послуги з підключення, встановлення та запуску приладу оплачуються покупцем, якщо інше не передбачено умовами продажу приладу в організації торгівлі.
 

 
4. Гарантія не поширюється на прилади з несправностями, які виникли внаслідок суттєвих порушень технічних вимог, обумовлених в інструкції з експлуатації, в тому числі пошкодження заводського номера на приладі; якщо ремонт виробу був проведений особою, не уповноваженою організацією торгівлі; нестабільності електромережі, які перевищують установлені українським стандартам кордону, а також суттєві негативні впливи навколишнього середовища.

УВАГА!  Гарантія не поширюється на частини приладів, які легко б'ються: скло, пластмаса, лампи і т.

5. Несправні вузли приладів в гарантійний період безкоштовно ремонтуються нами або замінюються на нові. Розв'язання питання про доцільність їх заміни або ремонту залишається за службою сервісу. Замінено дефектні деталі переходять у власність служби сервісу.

УВАГА! Гарантія не поширюється на звукове обладнання при використанні комп'ютера в якості джерела сигналу, а також при посиленню звукових даних стислих в форматах Mp3, ASF, Ogg і ін.

6. Після закінчення гарантійного терміну наша служба сервісу завжди готова запропонувати Вам свої послуги.

УВАГА! Гарантійного ремонту не підлягає нерозбірне обладнання (адаптери; кабелі; антени; звукові карти; гітарні, мікрофонні і клавішні стійки мікрофонні капсули вітрозахисні і головні гарнітури для мікрофонів; струни; стійки під гучномовці; програмне забезпечення, встановлене на магнітному (жорсткому) диску; носії інформації , є частиною товару або на дискетах, zip, jazz та інших носіях інформації, інші аксесуари; гучномовці).

7. Гарантія не поширюється на прилади з механічними пошкодженнями (зовнішніми чи внутрішніми), які викликані улюбленої шляхом механічного впливу або ударом, а також при деформації матеріалів або деталей і т.
 
 
8. Гарантія не поширюється на природний знос частин, які мають обмежений термін служби, на профілактику вироби, а також на витратні матеріали..

УВАГА! Гарантія не виконується в разі витоку електроліту з гальванічних елементів..
 
9. Продавець залишає за собою право відмовити в гарантійному обслуговуванні товару в разі якщо змінений, стертий або нерозбірливо написано в Гарантійному талоні модель товару, його серійний (заводський) номер, дата його покупки, найменування продавця, печатка продавця і т.

УВАГА! Всі світлове обладнання повинно обов'язково проходити технічний огляд кожні пів року протягом гарантійного терміну, інакше права на гарантійне обслуговування обладнання губляться.
 
Ви можете безкоштовно зробити перший технічний огляд устаткування, придбаного в Будинку Музики "РЕМІКС", в нашому сервісному центрі. 

10. Закон «Про захист прав споживача» гарантує Вам обмін і повернення придбаного товару протягом 14 днів після його покупки.  Це правило не поширюється на витратні матеріали, струни, світлофільтри, вакуумні лампи для гітарних підсилювачів, засоби по догляду, товари, пов'язані з гігієною (губні гармоніки, мундштуки і т.п.).

На світлові лампи розжарювання, LED випромінювачі і лазерні діоди для світлових приладів, акумуляторні батареї гарантія діє три місяці.  Обов'язковими умовами для обміну та повернення товару є документи, що підтверджують покупку (товарний чек і / або гарантійний талон Будинку Музики "РЕМІКС"), цілісність упаковування і комплектації, а також товарний вигляд (відсутність подряпин, потертостей, відколів) і повна його працездатність.