Категорії
Бренди

Статті / Корисне

Sun City - новий бренд Львівської фабрики "Трембіта"

28 липня 2021

Sun City - це новий напрямок розвитку Львівської фабрики музичних інструментів "Трембіта". В 2018 році було запущене нове виробництво гітар за новими технологіями. 

Як вибрати барабанні палички?

28 липня 2021

Барабанні палички - це дуже важлива покупка, оскільки вага, довжина, форма накінечника і деревина можуть істотно змінювати звучання барабанної установки. Тож що потрібно знати барабанщику при виборі барабанних паличок?

Компактні педалі овердрайв та дисторшн - яка різниця між DS-1, SD-1 та BD-2?

01 липня 2021

Відкрийте відмінності цих трьох педалей. Дослідіть, як вони звучать, як їх використовують, і яка з них може підійти вам.

a:2:{s:2:

Стаття: Delay, Delay, Delay ...

11 листопада 2020

 Серед різноманіття ефектів можна виділити один особливий ...

a:2:{s:2:

Як вибрати укулеле?

05 травня 2020

Укулеле – вельми молодий, але дуже популярний інструмент родом з островів Гавайського архіпелагу, який приваблює своєю компактністю, впізнаваним звучанням і простотою опанування. Все більше людей починають свій шлях у музиці саме з навчання грі на цих чотириструнних міні-гітарах, тому ми коротко розповімо про те, як зорієнтуватися в їхньому різноманітті.

a:2:{s:2:

Струни Elixir Polyweb, Nanoweb і Optiweb: в чому різниця?

13 квітня 2020

Elixir пропонують музикантам повну лінійку струн із захисною плівкою: вони підійдуть як любителям яскравого і дзвінкого тони, так і тим, хто шукає набір з м'яким і оксамитовим звучанням.  На сьогоднішній день компанія випускає струни як для електро-, так і для бас- і акустичних гітар (фосфор-бронза і бронза 80/20).
 

a:2:{s:2:

Огляд новин NAMM 2020

12 березня 2020

Огляд найголовніших новин щорічної міжнародної музичної виставки NAMM 2020

a:2:{s:2:

Найбільша виставка музичних інструментів та обладнання NAMM Show 2019.

07 лютого 2019

Найбільша виставка музичних інструментів та обладнання NAMM Show підійшла до кінця, а значить саме час підбивати підсумки. Тут зібрані усі новини з даної події.