Категорії
Бренди

Статті / Корисне

a:2:{s:2:

Стаття: Delay, Delay, Delay ...

11 листопада 2020

 Серед різноманіття ефектів можна виділити один особливий ...

a:2:{s:2:

Як вибрати укулеле?

05 травня 2020

Укулеле – вельми молодий, але дуже популярний інструмент родом з островів Гавайського архіпелагу, який приваблює своєю компактністю, впізнаваним звучанням і простотою опанування. Все більше людей починають свій шлях у музиці саме з навчання грі на цих чотириструнних міні-гітарах, тому ми коротко розповімо про те, як зорієнтуватися в їхньому різноманітті.

a:2:{s:2:

Струни Elixir Polyweb, Nanoweb і Optiweb: в чому різниця?

13 квітня 2020

Elixir пропонують музикантам повну лінійку струн із захисною плівкою: вони підійдуть як любителям яскравого і дзвінкого тони, так і тим, хто шукає набір з м'яким і оксамитовим звучанням.  На сьогоднішній день компанія випускає струни як для електро-, так і для бас- і акустичних гітар (фосфор-бронза і бронза 80/20).
 

a:2:{s:2:

Огляд новин NAMM 2020

12 березня 2020

Огляд найголовніших новин щорічної міжнародної музичної виставки NAMM 2020

a:2:{s:2:

Найбільша виставка музичних інструментів та обладнання NAMM Show 2019.

07 лютого 2019

Найбільша виставка музичних інструментів та обладнання NAMM Show підійшла до кінця, а значить саме час підбивати підсумки. Тут зібрані усі новини з даної події.

a:2:{s:2:

СТАТЬЯ: ВЫБИРАЕМ СТРУНЫ ДЛЯ ГИТАРЫ

06 грудня 2018

ПОЛНОЦЕННЫЙ ЛИКБЕЗ ПО ТИПАМ, КАЛИБРАМ И МАТЕРИАЛАМ СТРУН

a:2:{s:2:

Электроакустика: типы гитар, звукосниматели и другие аксессуары

23 червня 2018

Джамбо или фолк-гитара? Дредноут или аудиториум? После прочтения статьи вы будете знать обо всех различиях между электроакустическими гитарами и легко выберете ту, которая нужна именно вам.

a:2:{s:2:

Гитарный бридж и его виды

19 червня 2018

Сегодня хотелось бы вновь коснуться темы основных компонентов в устройстве электрогитары и поговорить о том, какие бывают основные виды струнодержателей в разных конструкциях современных гитар. Давайте более подробно рассмотрим гитарный бридж, а также тремоло-системы.