Категорії
Бренди

Сервісний центр «Ремікс»

Сервісний центр «Ремікс» був заснований як гарантійна майстерня по ремонту та технічному обслуговуванню музичних інструментів, професійного світлового та звукового обладнання. Висока якість обслуговування в сервісному центрі «Ремікс» обумовлена ​​професіоналізмом технічного персоналу, наявністю запасних частин від заводів-виробників, а також сучасним ремонтно-діагностичним обладнанням та матеріально-технічною базою, а найголовніше, фахівцями з величезним досвідом роботи в даному напрямку.

Сервісний центр «Ремікс» пропонує Вам комплекс послуг, користуючись якими Ви завжди будете впевнені, що Ваша техніка не підведе Вас в найвідповідальніший момент.

Проведення нестандартного ремонту - усунення несправностей, пов'язаних з неправильною експлуатацією, перевищенням напруги, заливанням рідиною і т.п.

Гарантійне і післягарантійне обслуговування обладнання.

Сервісний центр «Ремікс» - це висока якість обслуговування в короткі терміни.

Безкоштовні консультації по експлуатації устаткування і догляду за ним.

Гарантійні умови

 

На все обладнання та інструменти, які продаються в нашому магазині, поширюється гарантія згідно з чинним законодавством України, крім окремих випадків, які обумовлюються спеціальними договірними умовами. При купівлі обладнання та інструментів продавець зобов'язаний видати гарантійний талон встановленого зразка, з яким Ви можете ознайомитися нижче:

Гарантійний талон дійсний в оригіналі при наявності оригінальної тари або упаковування в якому було придбано обладнання, підписи продавця і штампа магазину протягом гарантійного терміну.

УВАГА! При покупці вимагайте перевірки виробу в Вашій присутності та заповнення гарантійного талона.

Установка та підключення. Для установки та підключення придбаного обладнання Ви можете скористатися платними послугами фахівців нашого магазину. Ви можете також скористатися послугами будь-яких інших кваліфікованих фахівців, однак в тому випадку, якщо виріб вийшов з ладу внаслідок неправильної установки, ви втрачаєте право на гарантійне обслуговування.

УВАГА! Все електрообладнання повинно бути обов'язково заземлені. Незаземлене обладнання є потенційно небезпечним. Продавець не несе відповідальності за шкоду здоров'ю та власності, якщо вони викликані недотриманням норм установки та підключення.
 

Регламент гарантійного обслуговування обладнання

 
1. Гарантійний термін на обладнання обчислюється з дня роздрібного продажу.
 
2. Вимоги споживачів, передбачені чинним законодавством про захист прав споживачів, можуть бути пред'явлені за умови, що недоліки товару не виникли внаслідок порушення покупцем правил користування, транспортування, зберігання, дії третіх осіб, попадання всередину рідини, хімічних речовин, домашніх тварин, побутових комах і гризунів або продуктів їх життєдіяльності, а також дії непереборної сили (пожежі, природної катастрофи тощо). В гарантійний період ремонт несправних приладів здійснюється нашим сервісним центром.
 
3. Продавець не несе гарантійного зобов'язання в разі установки, монтажу та підключення виробів, здійснений особою не уповноваженою продавцем.

УВАГА! Транспортні витрати, послуги з підключення, встановлення та запуску приладу оплачуються покупцем, якщо інше не передбачено умовами продажу приладу в організації торгівлі.
 

 
4. Гарантія не поширюється на прилади з несправностями, які виникли внаслідок суттєвих порушень технічних вимог, обумовлених в інструкції з експлуатації, в тому числі пошкодження заводського номера на приладі; якщо ремонт виробу був проведений особою, не уповноваженою організацією торгівлі; нестабільності електромережі, які перевищують установлені українським стандартам кордону, а також суттєві негативні впливи навколишнього середовища.

УВАГА! Гарантія не поширюється на частини приладів, які легко б'ються: скло, пластмаса, лампи та т.п.

5. Несправні вузли приладів в гарантійний період безкоштовно ремонтуються нами або замінюються на нові. Розв'язання питання про доцільність їх заміни або ремонту залишається за службою сервісу. Замінено дефектні деталі переходять у власність служби сервісу.

УВАГА! Гарантія не поширюється на звукове обладнання при використанні комп'ютера в якості джерела сигналу, а також при посиленні звукових даних стислих у форматах Mp3, ASF, Ogg і ін.

6. Після закінчення гарантійного терміну наша служба сервісу завжди готова запропонувати Вам свої послуги.

УВАГА! Гарантійного ремонту не підлягає нерозбірне обладнання (адаптери; кабелі; антени; звукові карти; гітарні, мікрофонні та клавішні стійки мікрофонні капсули, вітрозахисні та головні гарнітури для мікрофонів; струни; стійки під гучномовці; програмне забезпечення, встановлене на магнітному (жорсткому) диску; носії інформації, є частиною товару або на дискетах, zip, jazz та інших носіях інформації, інші аксесуари; гучномовці).

7. Гарантия не распространяется на приборы с механическими повреждениями (внешними или внутренними), которые вызваны любимой механическим воздействием или ударом, а также при деформации материалов или деталей и т.і.
 
 
8. Гарантія не поширюється на природний знос частин, які мають обмежений термін служби, на профілактику вироби, а також на витратні матеріали.

УВАГА! Гарантія не виконується в разі витоку електроліту з гальванічних елементів
 
9. Продавець залишає за собою право відмовити в гарантійному обслуговуванні товару в разі якщо змінений, стертий або нерозбірливо написано в Гарантійному талоні модель товару, його серійний (заводський) номер, дата його покупки, найменування продавця, печатка продавця і т.д.

9. Продавець залишає за собою право відмовити в гарантійному обслуговуванні товару в разі якщо змінений, стертий або нерозбірливо написано в Гарантійному талоні модель товару, його серійний (заводський) номер, дата його покупки, найменування продавця, печатка продавця і т.д.

УВАГА!  Все світлове обладнання повинно обов'язково проходити технічний огляд кожні півроку протягом гарантійного терміну, інакше права на гарантійне обслуговування обладнання губляться.
 
У нашому сервісному центрі Ви можете безкоштовно зробити перший технічний огляд устаткування, придбаного у нас.