Категорії
Бренди
Новини
Ми працюємо
пн. - пт. 10:00 - 18:00
сб. 10:00 - 16:00
нд. - вихідний

Інтернет-магазин музичних інструментів 

Інтернет-магазин музичних інструментів «Ремікс» - це електронне представництво нашої компанії, яка займається реалізацією музичного, світлового і звукового обладнання вже понад 20 років! Основні види нашої діяльності це продаж професійного обладнання, як музикантам початківцям, так і професіоналам своєї справи, а також надання послуг, пов'язаних з музичними виступами. Крім того у нас є власна музична школа.

Ми пропонуємо музичні інструменти різних категорій:

Гітари

• Ударні установки і перкусія

• Клавішні інструменти

• DJ обладнання

• Оркестрові інструменти

• Мікрофони та конференц системи

• Звукове та світлове обладнання.

Асортимент наших товарів налічує понад 30 000 найменувань від найвідоміших світових виробників. У нашому інтернет-магазині представлена продукція таких брендів як: Yamaha, Cort, Admira, Fender, Gibson, Taylor, Ibanez, Marshall, Dunlop, Roland, Boss, Casio, Shure, JBL, Behringer, Alesis, AKG та багато інших. Ми гарантуємо, що наш товар сертифікований в Україні і є оригінальним продуктом, зазначених компаній. Для того, щоб придбати гітару, клавишные или микрофон интересующей Вас модели и бренда, Вам более не понадобиться посещать множество магазинов, тратить драгоценное время и средства, ведь на нашем сайте это можно сделать в несколько кликов.

Іншим важливим напрямком діяльності компанії “Ремікс” є надання послуг з ремонту та відновленню музичних інструментів, оренда музичного обладнання та інструментів, а також прокат та оренда звукового та світлового обладнання для різноманітних заходів, концертів, фестивалів і т.п. Якщо Ви бажаєте організувати будь-який музичний виступ і не володієте власним спеціальним обладнанням, ми з радістю надамо його Вам в оренду. Наші фахівці мають величезний багаторічний досвід установки та використання звукової, світлової та сценічної апаратури.

Інтернет-магазин музичних інструментів «Ремікс» постійно розвивається, покращує свій функціонал та розширює асортимент для того, щоб наші покупці могли швидко та зручно придбати музичні інструменти, знаходячись в будь-якій точці України. Переглядаючи наш каталог, просто виберіть потрібний товар і замовте його. Невдовзі з Вами зв'яжеться наш менеджер, який прикладе максимум зусиль, щоб Ви отримали товар в найкоротші терміни та найбільш зручним для Вас способом, а також, обов'язково відповість на всі Ваші питання, якщо такі виникнуть.

Бажаємо Вам приємних покупок і нових музичних вражень!