Категорії
Бренди

НОВИНКА: YAMAHA CLAVINOVA CSP-255!

Друзі! Зустречайте нове покоління цифрових піаніно Yamaha - Clavinova CSP-255!

Цифрові піаніно серії Clavinova CSP-200 дозволяють навіть новачкам легко грати свої улюблені пісні. Вони оснащені унікальною підсвіткою клавіш Stream Lights, яка підказує вам коли та які клавіші натискати, а також додатком Smart Pianist, який дозволяє керувати інструментом за допомогою смарт-пристрою. Завдяки автентичному відчуттю гри та розкішному багатому звучанню, як у рояля, CSP-255 подарує вам незрівнянне задоволення від гри.

Інтуїтивно зрозуміле управління з додатком Yamaha Smart Pianist

Додаток Yamaha Smart Pianist дає вам повний, детальний контроль над інструментом із вашого смарт пристрою. Ця інтуїтивно зрозуміла програма дозволяє легко вибрати потрібний тембр із різноманітних звуків інструментів і навіть перемикатися між різними віртуальними просторами для виконання та їх акустичним середовищем (наприклад, концертним залом чи собором).

*Додаток Yamaha Smart Pianist доступний в App Store і Google Play.

 
Навчитись грати - це просто!

Yamaha CSP руйнує сформовані у багатьох стереотипи, що навчитися грати на піаніно - це тривалий і складний процес. Спеціальний додаток аналізує музику, яку ви бажаєте зіграти, а потім створює фортепіанний акомпанемент для вас. Все що вам потрібно - слідувати за спеціальною підсвіткою Stream Lights!

Виберіть улюблену пісню з вашої музичної бібліотеки. Завантажте пісню в додаток Smart Pianist і використовуйте функцію “Audio to Score” для створення акордів і нот. 

Все готово! Просто слідкуйте за підказками Stream Lights, які скеровують ваші пальці під час виконання!

Функція Stream Lights освітлює потрібні клавіші, роблячи музику ще захопливішою

Навіть якщо ви не вмієте читати ноти, підсвітка Stream Lights, що використовується разом із інтерактивними партитурами в додатку Smart Pianist, підкаже вам які наступні клавіші натискати, щоб зробити вашу музичну практику ще приємнішою. Ви також можете встановити цю функцію лише для лівої чи правої руки або сповільнити темп у важких партіях, щоб полегшити тренування. Існує навіть функція Guide, яка призупиняє пісню, доки ви не натиснете правильні клавіші.

Практикуйте свої улюблені пісні з широкого асортименту попередньо встановлених композицій

Цифрове піаніно Clavinova CSP-255 містить великий вибір попередньо встановлених пісень, від добре відомих популярних і класичних мелодій до практичних вправ та етюдів. Переглядайте ноти в додатку Yamaha Smart Pianist і використовуйте Stream Lights для допомоги під час ваших тренувань. Крім того, ви можете додавати нові пісні до своєї колекції в додатку Smart Pianist.

Функция “Audio to Score” для створення акордів та нот пісень з вашого плейлиста

Якщо ви хочете зіграти пісню, але не знаєте, з чого почати або що робити, просто скористайтеся функцією Audio to Score, включеною в додаток Yamaha Smart Pianist. Програма аналізує MP3 та інші аудіодані пісень і створює послідовність акордів із понад 50 варіантами акомпанементу відповідно до вашого рівня гри. Все, що вам потрібно зробити, це слідувати за підсвіткою клавіш.

Додайте різноманітність до свого виконання за допомогою арсеналу тембрів і стилів автоматичного акомпанементу

Clavinova CSP-255 пропонує неперевершену здатність до музичної експресії з величезною різноманітністю тембрів інструментів, які сховані в їхньому простому, елегантному корпусі. Завдяки широкому спектру стилів автоакомпанементу, серія CSP дозволяє вам насолоджуватися чудовим звучанням з автентичним акомпанементом, який збагатить ваше виконання у різноманітних музичних жанрах.

Витончена реалістичність фортепіано

Цифрові фортепіано Clavinova - це дивовижне поєднання більш ніж столітнього досвіду, накопиченого під час виробництва акустичних фортепіано, з новітніми цифровими технологіями, створене, щоб дати вам найкращий досвід гри. Серія CSP-200 пропонує  неймовірно реалістичні відчуття при грі, наближені до рояля, а також прекрасний виразний звук, надихаючи вас і спонукаючи до нових музичних вершин.

Клавіатура GrandTouch-S ™

Найновіша клавіатура Yamaha відрізняється широким динамічним діапазоном і точним відгуком на кожен нюанс дотику, надаючи піаністу широкий діапазон тембрів - від ніжного до яскравого. Високотехнологічні молоточки, відтворюють приємний відгук, що відчувається при ударі по струнах, що дозволяє точно контролювати тон. Білі клавіші з синтетичної слонової кістки і чорні клавіші з синтетичного чорного дерева, запобігають ковзанню пальців навіть під час тривалої гри. Все як у справжнього рояля.

Grand Expression Modeling

Grand Expression Modeling - це новаторська нова технологія, яка дозволяє піаністам використовувати свої техніки для створення безмежних тональних варіацій, унікальних для роялів. Взаємодія і гра молоточків, демпферів і струн всередині рояля відгукуються на найдрібніші нюанси дотиків піаніста, створюючи безмежний діапазон тональної експресії. Можливість змінювати інтенсивність і швидкість дотику для отримання різних тонів додає ще один вимір радості музичного вираження.

Це дозволяє змінювати звучання, граючи на клавішах з різною глибиною і з різною швидкістю, навіть при використанні таких прийомів, як трелі або легато, або підкреслюючи основну мелодію поверх акомпанементу. Grand Expression Modeling чудово відтворює результат, очікуваний від цих технік, у багатьох відомих піснях. Гра таких п'єс на дуже виразному фортепіано допомагає піаністу вивчити різні техніки і відчути таку саму радість експресії, що і художник, тільки через звучання.

Звучання роялів Yamaha CFX та Bösendorfer Imperial

Yamaha CFX і Bösendorfer Imperial

Звуки рояля Clavinova записані з декількох всесвітньо відомих концертних роялів. Один з них - CFX, найкращий концертний рояль Yamaha. Піаністи усього світу зачаровані вражаючим, співочим, багато виразним звуком CFX в концертних залах. Ще один концертний рояль - Imperial, флагманська модель Bösendorfer, освяченого століттями віденського фортепіанного бренду. Imperial відомий своїм достатком фарб і природною теплотою. Компанія Yamaha точно відтворює особливості цих концертних роялів, ретельно записуючи весь тональний діапазон кожної з 88 клавіш, вловлюючи найбільш гармонійні тембри, які може запропонувати кожна модель.

Моделювання резонансу Virtual Resonance Modeling (VRM) 

Virtual Resonance Modeling (VRM)

Одна з принад рояля - це симпатичний резонанс, який створюється вібрацією всього інструменту. Фортепіано Clavinova ретельно відтворює цей багатий резонанс, за допомогою новаторської технології, яка називається моделюванням віртуального резонансу (VRM). VRM створює багатий різноманітний звук, імітуючи складні симпатичні тони, відтворені, коли коливання струн поширюється на деку та інші струни, відповідно до синхронізації і інтенсивності натискання клавіш і педалювання. Фортепіано серії CSP-200, навіть відтворюють звуки, які видають демпфери, коли вони піднімаються від струн, на додаток до резонансу дуплексного масштабування, струн, деки і корпусу. Фортепіано Clavinova - дозволяє вам насолоджуватися миттєвою динамікою і глибоким звучанням, яке відтворюються всім корпусом рояля.

Імерсивне звучання з ефектом присутності - навіть в навушниках!

 

Бінауральной семплинг

Бінауральне семплювання - це метод, при якому спеціальні мікрофони розміщуються на голові манекена в тих же положеннях, що і вуха піаніста, щоб вловлювати звуки фортепіано так, як вони звучать в реальності. Ми вибрали цей метод для створення атмосфери і повного природного резонансу акустичних фортепіано в Clavinova. Саме це змушує піаністів відчувати себе, ніби вони сидять за роялем, навіть коли вони грають в навушниках. Гра настільки приємна, що вони забувають про те, що на них вдягнені навушники, скільки б вони не продовжували грати.

На фортепіано серії CSP-200 бінауральне семплювання використовувалося для Bösendorfer Imperial, а також для Yamaha CFX. Yamaha забезпечує стереозвук високої роздільної здатності, за допомогою спеціально розробленої манекен-голови, що була використана для запису.

Ми також розробили функцію Stereophonic Optimizer - для досягнення того ж ефекту для фортепіанних ефектів. Технологія Stereophonic Optimizer відтворює природне поширення звуку в навушниках майже так само точно, як бінауральне семплювання для тембрів фортепіано, відмінних від CFX і Imperial.

Бездротове підключення Bluetooth® Audio

Ви можете відтворювати музику через аудіосистему фортепіано CSP-200 за допомогою смарт-пристрою з підтримкою Bluetooth. Насолоджуйтесь грою разом з улюбленими піснями з вашого смарт-пристрою.

Підтримка Bluetooth® MIDI

Це зручне бездротове з’єднання між інструментом і застосунком Smart Pianist (на вашому смарт-пристрої) дозволяє вам повністю зосередитися на грі та насолоджуватися музикою, не турбуючись про кабелі.

Підключення мікрофона

Ви можете насолоджуватися караоке з піснями, збереженими на вашому Clavinova або завантаженими треками. Текст пісні (лише англійською) відображається в додатку Smart Pianist, а слова змінюють колір у міру просування пісні, тож ви точно знатимете, коли слід вступити. Підключіть мікрофон, і ви можете співати разом із власним акомпанементом. Вбудований гармонізатор Vocal Harmony створює комплексні звукові гармонії, збагачуючи ваш голос і навіть здатний коригувати висоту вокала!

Мультитрековий запис

Функція запису цифрових піаніно Clavinova дозволяє записувати своє виконання* одним дотиком, що корисно, коли ви хочете об'єктивно оцінити свою гру. Крім того, ви можете записати до 16 доріжок для одночасного відтворення, тож ви зможете індивідуально записувати партії лівої та правої рук, або додавати додаткові партії з різними тембрами.

*Записи виконуються у форматі MIDI, а також можуть бути записані в додатку Smart Pianist.

Підключення USB Type-C

В комплекті з CSP-255 додається USB-кабель (від Type-C до Type-C), тож користувачі, які мають смарт-пристрій із роз’ємом Type-C, можуть зручно підключити інструмент до свого смарт-пристрою за допомогою одного кабелю та без потреби у купівлі додаткових перехідників.

 

Артикул: 125485
Цифрове піаніно YAMAHA CSP-255B