Категорії
Бренди

Universal Audio представляє емулятори гітарних підсилювачів UAFX

  • Топ ретро гітарних та інструментальних підсилювачів

  • Налаштуйте все під себе за допомогою мобільного додатка UAFX (iPhone/ Android)

  • Дворушійна обробка UAFX та моделювання UAD світового класу

 

Universal Audio Inc. (UA), світовий лідер у виробництві аудіоінтерфейсів, включно з популярними аудіоінтерфейсами Apollo та Volt, плагінами UAD, мікрофонами UA та гітарними педалями UAFX, з гордістю представляє емулятори підсилювача для гітар UAFX – три нові педалі – емулятори найкращих ретро гітарних підсилювачів всіх часів.

Нові педалі ефектів Dream '65Ruby '63 і Woodrow '55 надають творцям музики справжній звук трьох вінтажних лампових підсилювачів – з потужним керуванням і налаштуванням з допомогою мобільного додатка.— Скотт Уолли

Створені на основі потужної обробки з подвійним рушієм та досвідом моделювання звуку UAD, емулятори гітарного підсилення UAFX відрізняються приголомшливою автентичною оригінальністю ретро підсилювачів.

НОВІ МОДЕЛІ ПІДСИЛЮВАЧІВ UAFX:


 Педаль – Dream '65 Reverb Amp
Основний американський підсилювач, який використовували BeatlesMuddy WatersElvis Costello та інші відомі виконавці, разом з незліченними лампами понад 60 років.Педаль – Ruby '63 Top Boost Amp
Знаковий британський підсилювач, який визначив звук британського звучання, улюбленець гуртів QueenRadiohead та U2.

 Педаль – Woodrow '55 Instrument Amp
Легендарний ламповий підсилювач “з якого все почалося”, улюбленець Ніла ЯнгаЧака Беррі та The Eagles. 

Педальки UAFX Guitar Amp Emulators, створені для справжнього правдивого тембру. Вони надають вимогливим гітаристам кілька динаміків і кабінетів, лампову реверберацію та вібрато, як в оригінальних підсилювачах. За допомогою мобільного додатку UAFX (iPhoneAndroid) можна зробити користувацькі налаштування підсилювачів.

«Коли справа доходить до тону, гітаристи дуже вимогливі – сказав Білл Патнем-молодший, генеральний директор Universal Audio. – Ми не шкодували коштів на багаторічні зусилля, щоб зафіксувати звук цих підсилювачів. Ми знали, що це має право вийти у світ, коли перестали обговорювати їхній звук і загубилися в ньому».

Емулятори гітарного підсилювача UAFX дозволяють користувачам персоналізувати футсвічі, зберігати пресети та отримувати ті ж самі тони, які використовували професійні гітаристи, включно з Тімом Пірсом, Нельсом Клайном, Корі Вонгом та іншими, завдяки новому мобільному додатку UAFX Control для iPhone та Android.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Автентичні емуляції культових американських і британських лампових підсилювачів для гітар;
  • Технологія побудована на основі потужної дворушійної обробки UAFX та моделювання UAD світового класу;
  • Включає кабінет динаміків, мікрофон і звуки кімнати, отримані від відзначеного нагородами OX Amp Top Box;
  • Класичні комбінації динаміків і кабінетів, спеціальні підсилювачі та модифікації схем;
  • Ексклюзивні пресети виконавця та налаштування педалей через мобільний додаток UAFX Control (iPhone/Android);
  • Позачасовий дизайн та майстерність виконання UA, створені на десятиліття.