Категорії
Бренди

Taylor Guitars AD27e Flametop та AD22e – нові моделі 2022 року

Taylor Guitars дарує світу одні з найкращих коли-небудь створених акустичних гітар, і 2022 рік не є винятком!

Хедлайнером модельного ряду 2022 року є Flametop AD27e, розроблений головним дизайнером Taylor – Енді Пауерсом, який сміливо обіцяє забезпечити звук, «не схожий ні на що, що Taylor Guitars колись створювали раніше». А також AD22e з топом з махагоні, що дарує інструменту більш приземлений вигляд. Новинки подарують музикантам нові голоси, що захоплюють, вони доводять, наскільки Taylor Guitars віддані своєму нескінченному прагненню до акустичної досконалості.

 

 

TAYLOR AMERICAN DREAM AD27E FLAMETOP

Taylor American Dream AD27e Flametop випромінює ревучий баланс блискучого тону за межами вашої уяви! Ця модель демонструє новий характер звуку акустичних гітар Taylor – теплий і витриманий, з нотами, які плавно змішуються одна з одною. Новий AD27e Flametop серії American Dream привносить новий звуковий відтінок із живим характером, що ще більше відмінний від звуку, що асоціюється з інструментами Taylor.

Як і всі інструменти серії American DreamAD27e Flametop має надзвичайно зручну форму корпуса Grand Pacific. Топ інструменту виконаний з цільного фігурного крупнолистового клена, нижня дека та обичайка виконані також з цільного клена. Повністю кленовий корпус у поєднанні з системою пружин V-class дарує абсолютно новий звук, який не асоціюється з гітарами Taylor.

Енді Пауерс перетворив голос цієї гітари на прямолінійний, сфокусований на середніх частотах звук. Завдяки своїй конструкції інструмент видає менше обертонів, надаючи суху, більш приглушену, трохи м'якшу звукову текстуру, він стане відмінним перкусійним провідником для об'ємної акустичної ритмічної роботи. Візуально гітара передає суворий характер пари зношених черевиків або джинсів з темним оздобленням Woodsmoke, затемненими краями та матовим блиском.

Як і інші моделі American DreamFlametop має скошені краї корпусу, накладку грифа та бридж з евкаліпта, електроніку ES2 (також доступна версія без електроніки). Гітара комплектується фірмовим чохлом Taylor AeroCase.


 

TAYLOR AMERICAN DREAM AD22E

Taylor AD22e пропонує музикантам тепле, витримане звучання, майстерний стиль та винятковість серії American Dream у компактному корпусі Grand Concert. Завдяки поєднанню цільного топу з махагоні, нижньої деки та обичайки з темного фігурного сапеле та системою пружин V-class, цей інструмент дарує багатий відгук зі сміливим характером середніх частот та чистими, первозданними верхами.

Тропічне махагоні з Центральної та Південної Америки славиться своїм характерним темним кольором, глибокими низами та густими середніми частотами. AD22e ідеально підійде музикантам, котрі прагнуть до більш м'яких верхніх частот (порівняно з ялиною) і більш спрощеного зовнішнього вигляду інструменту. Сапеле на нижній деці та обичайці забезпечує не тільки гармонійний зовнішній вигляд, але й унікальний гармонійний голос та надійну проекцію нот. У поєднанні з грифом з махагоні, AD22e – це рецепт багатого тону і безпомилкового впізнаваного характеру Taylor.

Довжина мензури форми Grand Concert – 24 7/8", створює розслаблене, облягаюче відчуття, яке сподобається як фінгерстайл виконавцям, так і музикантам, що користуються класичними техніками гри, а верхня дека з цільної деревини вирівнює атаку для більш збалансованого звучання.

Скошені краї корпусу створюють ще інтимніше відчуття, а ультратонке матове покриття зберігає естетику інструменту. Інші візуальні деталі включають 4-міліметрову інкрустацію на грифі з італійського акрилу, на накладці з евкаліпта. На AD22e встановлений звукознімач ES2, модель постачається з фірмовим, легким чохлом AeroCase.

Для передзамовлення зверніться до менеджера інтернет-магазину