Категорії
Бренди

Новий AKAI MPC Studio

ПОВНА СИСТЕМА MPC

AKI MPC Studio привносить у ваш комп'ютер усі можливості MPC, поєднуючи інтуїтивно зрозуміле управління обладнанням та інноваційне, надихаюче програмне забезпечення. MPC Studio перетворює робочий процес на безперервний потік нескінченної творчості.

 


 

ПРЕМІУМ ПЕДИ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Продуктивність педа – головний пріоритет для будь-якого творця бітів. З MPC Studio ви можете бути впевнені, що кожен тап завжди буде відтворюватися вчасно. Чутливі до швидкості і сили натискання педи, з підсвічуванням RGB, означають максимальну виразність, граєте ви м'які мелодії або гучні басові барабани. Швидко перемикайтеся з режиму нот на режим акордів і створюйте свої треки, коли приходить натхнення.

 


 

ПРИЗНАЧУВАНИЙ КОНТРОЛЬ І СЕНСОРНА СМУГА

Створюйте власні звуки з призначуваною сенсорною смугою Touch Strip. Цей вид контролю змінює і формує ваш звук так, як ви хочете. Зробіть цей пед-синтез більш загадковим за допомогою хвиль, керуйте обертанням хай-хета, щоб заповнити ритм барабанного дробу, або зробіть гітарну партію більш реалістичною, артикулюючи гру там, де вам потрібно. Призначте кожний із численних регуляторів, повзунків і параметрів на сенсорну смугу Touch Strip, для нових і винахідливих маніпуляцій з будь-яким треком.
 


 

КОЛЬОРОВИЙ ЕКРАН ДЛЯ ЯСКРАВОЮ ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ

Коли ви занурюєтеся у творчий момент, яскравий кольоровий екран гарантує, що ви можете зосередитися на музиці. Незалежно від того, потрібно вам обрізати форму хвилі, переглядати бібліотеку плагінів або налаштовувати параметри на льоту, екран дає вам візуальний зворотній зв'язок, що потрібен миттєво, без необхідності зупиняти робочий процес і тягнутися до ноутбука. Коли справа доходить до музичної ефективності, важливий кожен момент, і кожен рух має допомогти ефективно вловити ваші ідеї.


 


 

ПЛАГІНИ ТА ЕФЕКТИ СВІТОВОГО РІВНЯ

Програмне забезпечення MPC Studio і MPC 2 Desktop містить розширену палітру звуків, інструментів, семплів ударних, лупів, вставних ефектів і багато іншого, щоб пробудити ваш творчий потенціал і завершити будь-який музичний проект або завдання. MPC Studio може працювати з будь-яким стилем і жанром музики. Плагіни вбудованих ефектів засновані на зазначеній нагородами технології AIR Music Tech. З потужними інструментами редагування, аранжування і мікшування, включно з AIR Vocal Suite. Створюйте, записуйте і мікшуйте вокал за допомогою Vocal Suite, щоб додати всі ефекти, від корекції висоти звуку до гармонізації, згущення вокалу і звукових доріжок за допомогою AIR Doubler.


 


 

ПОВНА ІНТЕГРАЦІЯ

Незалежно від того, є ви досвідченим музикантом або нещодавно почали свій музичний шлях, MPC Studio – це контролер для створення музики, який легко впишеться в процес створення музики. Для новачків MPC Studio надає кілька стандартних галузевих робочих процесів у тонкому витонченому музичному контролері, що дозволяє миттєво записувати ідеї та швидко створювати хіти. Для професіоналів MPC Studio легко інтегрується з вашими MIDI-пристроями. MPC Studio прискорить процес роботи і допоможе творити. 


 

 

Відкрито передзамовлення, термін надходження листопад 2021 року.

 

 

Артикул: 122969
MIDI контролер AKAI MPC Studio II