Категорії
Бренди

Новинка: M-Audio Oxygen Pro Mini!

рузі! Зустрічайте гарячу новинку від M-Audio - Потужний компактний 32-клавішний MIDI-контролер Oxygen Pro Mini!

Професійна портативність

Oxygen Pro Mini - це потужний 32-клавішний MIDI-контролер з живленням від USB, який дозволяє тобі створювати музику, яку ти любиш, де і коли завгодно! Контролери Oxygen Pro відкривають тобі новий світ самовираження і творчості та роблять втілення творчих ідей простішим і зручнішим, ніж будь-коли. Беручи до уваги відгуки користувачів і артистів, ці контролери є ідеальним інструментом для студійних і живих виступів, дозволяючи зосередитися на створенні музики, а не на програмуванні і налаштуванні обладнання. Неважливо, чи хочеш ти створювати музику на природі або в студії, серія M-Audio Oxygen Pro ідеально підходить для твого робочого процесу.

Ідеальна інтеграція з DAW і управління перфомансом з авто-маппінгом

Контролер Oxygen Pro Mini легко використовувати з будь-яким DAW аудіоредактором завдяки елементам управління, що автоматично призначаються, таким як транспорт, фейдери, елементи управління каналом (Record Arm, Solo, Mute і Select ), елементам управління панорамуванням, тощо. 

 

Незалежно від того, використовуєш ти Ableton, Pro Tools, MPC Beats, Cubase, Logic, Studio One або будь-яку іншу DAW, просто обери потрібний аудіоредактор в Oxygen Pro Mini та елементи управління Oxygen Pro Mini будуть повністю інтегровані в нього! Він також миттєво інтегрується з усіма віртуальними інструментами, що йдуть в комплекті (Velvet, Mini Grand, Vacuum, Boom, DB33, Xpand! 2). Ці плагіни світового класу від компанії Air Music Tech можуть повністю управлятися Oxygen Pro Mini і використовуватися в режимі реального часу при створенні або зведенні музики.

Розумне управління (Smart Controls)

Завдяки технологіям Smart Chord і Smart Scale Oxygen Pro 25 усуває будь-які перешкоди на шляху твого продакшену. З Smart Chord натискання однієї клавіші або педа відтворює повний акорд з простими у використанні опціями для налаштування властивостей акорду та послідовності клавіш. 

 

За допомогою Smart Scale клавіатуру Oxygen Pro 25 можна налаштувати на одну з 16 варіацій гам так, що відтворюються тільки ноти в обраній гамі. Результат? Ти витрачаєш менше часу на подолання перешкод, заснованих на техніці, і маєш більше часу на реалізацію свого творчого бачення.

Професійні функції

У Oxygen Pro Mini є корисні вбудовані функції, що просто необхідні для створення сучасної поп, електронної, хіп-хоп і танцювальної музики. Функція Note Repeat і вбудований арпеджіатор допоможуть зробити так, щоб твоя музика звучала по-справжньому професійно.

 

Note Repeat дозволяє утримувати натиснутим будь-який з педів, і ти почуєш ритмічний патерн, що повторюється. У режимі Momentary, утримування кнопки Note Repeat призведе до автоматичного повторення ноти, що відтворюється педом. Якщо ти вибереш Latch режим, натискання будь-якого педа викличе постійні повторення призначеної ноти без необхідності утримувати кнопку Note Repeat.

 

Вбудований арпеджіатор - неймовірно корисна і зручна функція для створення композицій. Коли арпеджіатор активований, Oxygen Pro Mini буде послідовно відтворювати натиснуті клавіші. Швидкість (темп) і ритмічний малюнок арпеджіатора можуть бути налаштовані відповідно до твоїх потреб. Цей потужний інструмент також може працювати в режимах Latch (фіксації) або Momentary (миттєвої дії), що дозволяє легко розкрити твій творчий потенціал.

Новий рівень зручності гри

Завдяки компактності і легкому корпусу, Oxygen Pro Mini забезпечує абсолютно новий рівень творчого натхнення. Міні-клавіатура M-Audio PrecisionTouch має професійний напівзважений механізм з удосконаленою високошвидкісною технологією сканування клавіш для ультра-виразного ігрового процесу.

 

Основні особливості:

 • 32 найкращі в своєму класі, чутливі до швидкості натискання, напівзважені міні-клавіші
 • 8 призначуваних чутливих до швидкості натискання педів RGB з підсвічуванням і функцією Note Repeat для створення бітів, запуску кліпів і т. д.
 • 4 регулятора і кнопки для управління віртуальними інструментами, плагінами ефектів, елементами управління DAW і т. д.
 • 4 призначуваних фейдера для управління віртуальними інструментами, плагінами ефектів, фейдерами DAW і т. д.
 • Кнопки Preset і DAW для автоматичного меппінга елементів управління DAW і параметрів плагінів
 • Режим Smart Chord дозволяє відтворювати енгармонічні акорди або акорди, що налаштовуються
 • Режим Smart Scale виключає неправильні ноти, спрощуючи створення ідеальної пісні
 • Арпеджіатор з елементами управління Type, Octave, Gate і Swing
 • Ергономічні колеса висоти тону і модуляції
 • 1/4" вхід для педалі сустейна
 • USB-MIDI-з'єднання і 3,5мм TRS мініджек MIDI-вихід для управління зовнішнім MIDI-обладнанням
 • Інтуїтивно зрозумілий лейаут з OLED-екраном для швидкого редагування
 • Включає програмне забезпечення для редагування (MIDI Editor) і повний пакет програмного забезпечення

 

Програмне забезпечення в комплекті:

 • Pro Tools | First M-Audio Edition
 • MPC Beats
 • Ableton Live Lite
 • Віртуальні інструменти: Multi-oscillator synthesiser - Hybrid 3, Electric Piano - Velvet, Acoustic Piano - Mini Grand, Analogue synth - Vacuum, Vintage drum machine - Boom, Classic Organ - DB-33 (* - ліцензіяProTools)
 • MPC Expansion Packs: MPC Beats Producer Kits - Multi-Genre Beat Production Pack, F9 Instruments Beats Edition - 25 High Quality Instrument Samples • LANIAKEA Sounds - TrapSoul & LoFi Production Pack, MSX Audio - Soulful Drums Collection, ADSR - LoFi Producer Collection, MVP Urban Roulette Beats Edition - Urban Kits & Samples Expansion Pack, Cr2 Deep House Beats Edition - Deep House Expansion Pack

 

Артикул: 122871
MIDI клавіатура M-AUDIO Oxygen Pro Mini