Категории
Категории
Акція: цієї осені буде гучно з Alto Professional!

Знижки на професійний звук до 2000 грн

 

Новинка: гітарний процесор Line 6 POD Go!

Line 6 представляє гітарний процесор POD GO - кращий за звучанням POD!

Line 6 представляє потужний, компактний і доступний гітарний процесор POD® Go. Він оснащений «plug-and-play» інтерфейсом і професійними моделями підсилювачів, кабінетів і ефектів з популярного HX сімейства процесорів.

 

Оригінальний яскраво-червоний POD, в його культовому дизайні в формі квасолини, дебютував в 1998 році і і був швидко прийнятий широким колом користувачів, включаючи легендарних музикантів, інженерів і продюсерів. Протягом минулих років гітарні процесори POD постійно еволюціонували, досягнувши кульмінації в POD Go - кращим за звучанням з усіх коли-небудь створених POD.

«Технічно POD не був первістком в моделюванні, але, схоже, саме він надав найтриваліший вплив», - говорить Ерік Кляйн, головний архітектор оформлення товарів Line 6. «З POD Go ми прагнули використовувати наші новітні та найкращі підсилювачі, ефекти і функції, не жертвуючи тим, що робить POD таким простим і захоплюючим у використанні протягом більше двох десятиліть ».

POD Go забезпечує простий і інтуїтивно зрозумілий робочий процес

Користувачі можуть вибирати, редагувати і контролювати звуки за допомогою 4,3-дюймового кольорового РК-дисплея, восьми футсвічів з кольоровими світлодіодними кільцями і міцної багатофункціональної алюмінієвої педалі експресії. Два зовнішніх ножних перемикача або друга педаль експресії можуть бути підключеним для ще більшого контролю в режимі реального часу. Крім того, складні функції, такі як Snapshot, дозволяють гітаристам легко отримувати доступ до всіх тембрів, які їм знадобляться для кожної частини кожної пісні.

 

POD Go пропонує кращі в своєму класі моделювання підсилювачів,

кабінетів і ефектів, включаючи масив легендарних британських і американських підсилювачів, а також підтримує завантаження сторонніх імпульсів (IR). Пресети можуть мати до дев'яти блоків, і зовнішні педалі можуть бути інтегровані в будь-яке місце шляху сигнального ланцюга через петлю ефектів.

Всі основні аудіоінтерфейси також доступні,

в тому числі балансний стерео вихід, що дублює вихід для підсилювача, який може бути маршрутизований перед кабінет емуляцією / IR, моно / стерео петля ефектів, роз'єм для навушників, і навіть 4-канальний USB аудіо інтерфейс з можливістю реампінга.

POD Go є потужним і досить гнучким, щоб використовуватися в якості повноцінного сетапа, варіантів для подорожі, резервного або записуючого пристрою з використанням USB аудіоінтерфейса.

З POD Go, гітаристи не тільки виходять на сцену, вони завойовують її! 

Основні особливості:

  • Краща в своєму класі продуктивність
  • Простий інтерфейс з великим кольоровим дисплеєм
  • Компактний, ультрапортативний, легкий дизайн
  • 270+ HX і Legacy моделей підсилювачів і ефектів
  • Завантаження сторонніх імпульсів IR
  • Стерео петля ефектів і вхід педалі експресії / Футсвіч
  • Безкоштовний додаток POD Go Edit

 

Артикул: 121390
Процесор ефектів LINE6 POD Go