Категории
Категории
Акція: цієї осені буде гучно з Alto Professional!

Знижки на професійний звук до 2000 грн

 

Новинка: ударна установка Yamaha Stage Custom Hip

Друзі барабанщики! Зустрічайте новинку від Yamaha - компактну ударну установку Stage Custom Hip!

Приголомшливо зручна ударна установка Yamaha Stage Custom Hip стане ідеальним вибором для камерних виступів в невеликих приміщеннях або домашніх занять. Справжня знахідка для барабанщиків, що подорожують!

 

 

 

 

Бас-барабан 20 "х 8"

Yamaha Stage Custom Hip бас-барабан

Основа ритму, бас-барабан, поєднує значний діаметр в 20 "(508мм), що надає його тембру насиченість і глибину, зі зменшеною глибиною, яка становить усього 8" (203мм). Така конфігурація дозволила зберегти багатий бас і помітно зменшити займану площу.

Підлоговий том з пружиною

Yamaha Stage Custom Hip підлоговий том

Підлоговий том Yamaha Stage Custom Hip оснащений 20-жильною пружиною і може бути легко перетворений в глибокий 13 "робочий барабан. Завдяки цьому ти можеш експериментувати в різних музичних жанрах без необхідності придбання додаткового малого барабана.

Дуже компактна

Yamaha Stage Custom Hip

Завдяки більш тонкому бас-барабану, установка Stage Custom Hip досить компактна для того щоб розміститися навіть на найменших сценах.

Відмінний вибір для репетицій

Yamaha Stage Custom Hip

Stage Custom Hip - ідеальна ударна установка для домашніх занять. Просто встанови на неї безшумні сіткові пластики (наприклад Evans SoundOff ) і репетиційні тарілки ( Sabian Quiet Tone ) і ти готовий до тихої репетиції в будь-який час дня чи ночі! А підключивши модуль EAD10 з тригерами ти перетвориш Stage Custom Hip в гібридні акустично-електронні барабани, звучання яких обмежено тільки твоєї фантазією.

100% березові корпуси барабанів

Yamaha Stage Custom Hip

Також як і у "старших братів", корпуси барабанів Yamaha Stage Custom Hip виготовлені з 6 шарів берези - конструкція, яка вже стала синонімом барабанів Yamaha. Багате звучання ударних такої конструкції має чудовий резонанс з виразною серединою і відмінно підходить до більшості музичних стилів.

 

Комплектація: