Категории
Категории
Акція: цієї осені буде гучно з Alto Professional!

Знижки на професійний звук до 2000 грн

 

Нова лімітована серія Squier Paranormal

Нова лімітована серія Squier Paranormal була розроблена, щоб охопити забуті моделі видатної історії Fender, з унікальними поглядами на знайомі характеристики і безліччю потойбічних образів.  

Зауважте, що моделі Offset Telecaster, Tornado, Baritone Cabronita та Supersonic виробляються лише у липні. У свою чергу, моделі '54 Jass Bass, Cabronita Telecaster Thinline та Cyclone будуть вироблятися у вересні. Орієнтовна ціна в Україні – 13230 грн.

 

SQUIER PARANORMAL TORONADO

Оригінальний Toronado був представлений компанією Fender у далекому 1998 році і став ковтком свіжого повітря серед тогочасних офсет гітар завдяки своїй унікальній формі та нищівному тону. 

Paranormal Toronado завантажений парою хамбакерів Squier Atomic, які забезпечують цілу палітру потужного та виразного саунду для втілення вашого неповторного звучання. Незалежні регулятори тону та гучності для кожного звукознімача надають широкий спектр тональностей, що робить гітару ідеальною для використання ефектів, овердрайвів та фузів. 

Корпус гітари виконаний з тополі, та має витончений та ергономічний дизайн. Кленовий гриф з глянцевим покриттям та профілем “C” має накладку з лауреля. Зручна мензура 24.75" забезпечує додатковий резонанс, тому ваші соло та рифи будуть звучати з неповторною глибиною.

 

 

SQUIER PARANORMAL OFFSET TELECASTER

Squier Paranormal Offset Telecaster поєднує в собі дві легендарні моделі: Telecaster та Jazzmaster, які надихали не одне музичне покоління. Цей інструмент представляє нову еру динамічної, тональної досконалості.

Модифікований гібрид форми Jazzmaster та Telecaster має шалений попит серед поціновувачів компанії Fender. Елегантний та ергономічний корпус Jazzmaster оснащений чудовою електронікою оригінального Telecaster'а, утворюючи приголомшливу та унікальну естетику, бажану як для традиційних, так і для сучасних гітаристів.

Добре округлений, текстурований звук досягається завдяки бездоганно збалансованому корпусу з тополі. Тополя славиться тим, що надає чіткі високі частоти та пружний низ. Універсальність і невелика вага – це одні з переваг цього інструменту.

 

SQUIER PARANORMAL CYCLONE

Squier Paranormal Cyclone – це гнучкий гібрид трьох культових моделей Fender. Різкий звук Strat зустрічає універсальність електроніки Jaguar і ергономічний корпус Mustang. Цей гітарний шедевр бере найкраще з дизайну Fender і поєднує його докупи, щоб створити справжній звуковий циклон. Тріо звукознімачів Alnico Single-Coils пропонує вінтажний звук Strat, з індивідуальними варіантами перемикання Jaguar для істинної тональної гнучкості.

SQUIER PARANORMAL SUPER-SONIC

Squier Paranormal Super-Sonic розроблена ​​відповідно до високих стандартів, пропонуючи винятковий досвід і незвичайний звук. Два хамбакери Squier Atomic створюють ефект бомби, що розірвалася, піднімаючи ваш звук на нову висоту. Ці звукознімачі ідеально підійдуть для перегрузу, а кленовий гриф з профілем "С" забезпечує неперевершений комфорт. Крім того, вінтажна система тремоло розширює горизонт музичних експерементів. Ці гітари подарують вам "мурашки по шкірі" своїм особливим реверсним дизайном та насиченими кольорами – Black Graphite Metallic та Ice Blue Metallic.

 

 

SQUIER PARANORMAL CABRONITA THINLINE

Paranormal Cabronita Thinline відходить від традиційного рецепту Cabronita, замінивши традиційні звукознімачі Filter'Tron на розроблені компанією Fender Alnico Jazzmaster. Результатом є значно більш широкий, серединистий тон, який асоціюється з альт-роком та серф-роком. 

Напівпорожній корпус дає Paranormal Cabronita Thinline Tele диявольськи легку сценічну вагу та схильність до солодкого та контрольованого фітбеку. 

Напівпорожній корпус форми телекастер з “F”-подібним вирізом, притаманним серії Thinline, виконаний з тополі.

 

SQUIER PARANORMAL BARITONE CABRONITA TELECASTER

Paranormal Baritone Carbronita Telecaster уособлює одну з найбільш знакових гітар всіх часів у дійсно унікальному стилі. Маючи Alnico звукознімачі з одинарною котушкою, розроблені Fender, і стиль Cabronita Tele, ви отримуєте відчуття класичного Fender у новій баритон обгортці!

 

 

Не зважаючи на типовий зовнішній вигляд і звук Fender, його можливості гри були орієнтовані на сучасність. Завдяки вузькому C-подібному грифу ви навіть не помітите збільшену 27-дюймову мензуру. При збільшеній мензурі Baritone Carbronita ідеально підходить для понижених строїв, зберігаючи при цьому природний натяг струни. Традиційний дизайн Telecaster усуває будь-які перешкоди, що стоять між вами і всім, що може запропонувати Paranormal Baritone Cabronita. І все, що необхідно – це експериментувати і пробувати нові стилі з цим інструментом!

 

SQUIER PARANORMAL JAZZ BASS '54

Що станеться, якщо взяти легендарний тон Jazz Bass та поєднати його з корпусом Precision Bass

Squier Paranormal Jazz Bass '54 дасть відповідь на це питання. Цей офсетний Jazz Bass запозичив свій зовнішній вигляд від Precision Bass середини 1950-х років, з характерною накладкою та вінтажними елементами керування. Завжди хотів Jazz Bass і Precision Bass? Тепер це можливо разом з Paranormal Jazz Bass '54 від Squier

Paranormal Jazz Bass '54 зобов'язаний своїм вінтажним зовнішнім виглядом корпусу з тополі, який має ясеневий топ та виконаний у класичних кольорах Fender. На борту інструменту встановлені два звукознімачі з однією котушкою. Подвійні регулятори тону та гучності забезпечують точне формування звуку для обох звукознімачів, тому ви можете підібрати потрібний тон для будь-якого випадку.