Категории
Категории

Аксесуари та педалі JOYO - нові можливості з футуристичним дизайном

 

Більшість гітаристів знають, як важко зупинитись у виборі педалей та аксесуарів для створення власного звучання й сказати: “Так! Це саме те, що треба!”. Адже з великою вірогідністю вже завтра закортить спробувати новий DelayOverdrive чи Reverb або ж нову форму / матеріал медіаторів, які теж вагомо впливають на звучання Вашого інструмента. Тому сьогодні раді представити нове надходження продукції JOYO на наш склад, яке пропонує дійсно вражаючі продукти з неймовірно низькими цінами. Тепер можна експериментувати без сильного удару по Вашому гаманцю й отримати професійне, високоякісне звучання та комфортну гру. Бажаєте переконатись? 
Тоді поїхали! 

Cерія педалей R-Series - це 4-е покоління гітарних ефектів, розроблених спеціалістами 
Joyo у найкращих традиціях компанії. Цікаво те, що анонсована серія реалізувала себе крок за кроком: перші прототипи можна було спостерігати наприкінці 2018 року, а останні пазли лінійки були представлені на зимовому NAMM 2019. Така стратегія компанії дозволила створити революційну серію, адже після кожної порції релізів, Joyo вдосконалювали свої ідеї, надихаючись мотивуючим фідбеком від професійних гітаристів та музичних видань. 

На нашу думку, саме цей фактор зіграв вагому роль у створенні сучасних педалей з смачним саундом, екстравагантним дизайном і бюджетними цінами. Тож команда Acropolis з нетерпінням чекала на поповнення нашого складу саме новинками від JOYO, щоб випробувати їх та зрозуміти: чи може педаль за 60 - 90$ стати гідним конкурентом для флагманів на ринку гітарних ефектів. Почнемо з назви самої лінійки і дізнаємось, що ж означає R у педалях “R-Series”? Саме ця літера символізує сучасні тенденції, розумні рішення й рішучі кроки компанії. “Revolution Series” - саме так охарактеризували нову сторінку JOYO в британській музичній пресі, аргументуючи тим, що компанія пропонує якісні, недорогі продукти, які зберігають насичений звук і відповідають вимогам сучасних гітаристів. “Назва представляє нашу єдину віру в наш продукт і наше нестримне бажання, щоб музиканти отримали саме ті ефекти і той функціонал, який вони хочуть і потребують на своїх педалбордах.” - так коментують назву нової серії інженери Joyo. 

Joyo New R SeriesГоловною фішкою педалей “R” є те, що більшість з них є аналогами (тобто клонами) бутікових вінтажних підсилювачів й педалей ефектів. Для прикладу, аналогове кільце педалі 
Taichi Overdrive створено на базі легендарного Zendrive Circuit; Uzi Distortion завдячує педалі Friedman BE-OD (або ж старшому брату - підсилювачу Friedman BE-100); а JOYO Zip Amp втілює найкращі традиції й характерне звучання преампа Xotic BB Preamp COMP. Ми були приємно вражені, що клони, які у 3 - 4 рази дешевші оригіналів, пропонують дійсно вражаючий саунд з гнучким налаштуванням. І цим JOYO підтверджують свої ідеали, адже пропонують дійсно професійні педалі з бюджетною ціною (точніше найнижчою), які стали справжнім вибухом на ринку гітарних ефектів! Як їм це вдається? 

“Ми просто обожнюємо все те, що даруємо музичному світу. А ще ми любимо світлодіоди” - усміхаючись коментують фахівці JOYO, не видаючи секретів виробництва. 

Хоча кожна педаль має свої унікальні особливості, проте усі педалі R-Series мають однаковий алюмінієвий корпус з унікальною LED-підсвіткою, яка працює у 3-х різних режимах. Загалом усі педалі пропонують компактність, зручність і надійність, але саме неочікувана підсвітка кожної педалі сформувала футуристичний дизайн лінійки. На задній кришці будь-якої педалі “R” Ви знайдете перемикач, який дозволяє вимкнути підсвітку, увімкнути її або ж застосувати динамічний режим, що придасть цікавої візуалізації для живих виступів. 

Загалом лінійка пропонує 11 нових педалей, які поступово заповнять асортимент на сайті Acropolis.ua і ми дуже раді повідомити, які ж педалі вже доступні для замовлення в Україні. Так само не забувайте, що будь-яку продукцію дистрибуції Acropolis можна замовити в музичних магазинах Вашого міста, а можливо, те що шукаєте вже чекає на Вас!

 
Артикул: 120415
Товар сайта JOYO R-07 Aquarius Delay & Looper Педаль ефектів
2788 грн

Нова педаль Joyo R-07 Aquarius поєднує у собі лупер й вісім різних режимів затримки: Digital, Analog, Tape Echo, Tube Echo, Reverse Echo, Low-bit, Galaxy та Mod. Час затримки можна встановити за допомогою Tap Tempo, а кожен з режимів має гнучко налаштовується регуляторами Volume, Tone та Feedback.


Сучасний дизайн
Нова "R Series" характеризується футуристичним дизайном. Педаль Joyo R-07 має LED-підсвітку не тільки в області регуляторів управління і кнопки Foot Switch, також педаль підсвічується з фронтальної й тильної сторони. Така підсвітка стане ідеальним рішенням для виступів у приміщеннях з слабким освітленням, а також придасть ефектного вигляду Вашим живим перформансам. Підсвітка працює у 3-х різних режимах, які можна вибрати повзунком на кришці педалі.


Купити педаль ефектів JOYO R-07 Aquarius Delay & Looper Ви можете оформивши замовлення на нашому сайті, або звернувшись в магазин наших партнерів. Щоб дізнатися адресу магазину в Вашому місті, натисніть на кнопку «Де купити» в верхньому меню сайту.


Технічні характеристики JOYO R-07 Aquarius Looper & Delay: • Тип - педаль ефектів

 • Ефект - Delay / Looper

 • Режими Delay - Digital, Analog, Tape Echo, Tube Echo, Reverse Echo, Low-bit, Galaxy та Mod

 • Регулятори - Volume, Tone, Feedback

 • Час для запису - 300 секунд

 • Tap Tempo для налаштування часу затримки

 • Вхід / Вихід - Jack -Jack 1/4"

 • Живлення - DC 9V / 150mA (не входить в комплект)

 • Led-підсвітка з 3-ма режимами

 • Вага: 248 г

 • Розмір - 109 x 67 x 48 мм


Артикул: 120416
Товар сайта JOYO R-05 Maximum Overdrive Педаль ефектів
1965 грн

Гітарна педаль Joyo R-05 Maximum Overdrive пропонує максимально гнучке налаштування з усієї лінійки педалей R-Series. Педаль має два незалежні канали: один з яких відповідає за налаштування Overdrive, а інший дозволяє контролювати підселення сигналу за допомогою регулятора Boost.


Сучасний дизайн
Нова "R Series" характеризується футуристичним дизайном. Педаль Joyo R-05 має LED-підсвітку не тільки в області регуляторів управління і кнопки Foot Switch, також педаль підсвічується з фронтальної й тильної сторони. Така підсвітка стане ідеальним рішенням для виступів у приміщеннях з слабким освітленням, а також придасть ефектного вигляду Вашим живим перформансам. Підсвітка працює у 3-х різних режимах, які можна вибрати повзунком на кришці педалі.


Купити педаль ефектів JOYO R-05 Maximum Overdrive Ви можете оформивши замовлення на нашому сайті, або звернувшись в магазин наших партнерів. Щоб дізнатися адресу магазину в Вашому місті, натисніть на кнопку «Де купити» в верхньому меню сайту.


Технічні характеристики JOYO R-05 Maximum Overdrive: • Тип - педаль ефектів

 • Ефект - Overdrive / Booster

 • Регулятори - Volume, Tone, Gain, Boost

 • Перемикачі - Flat (HD Clip - Smooth) / Moss -Standard

 • Вхід / Вихід - Jack -Jack 1/4"

 • True Bypass

 • Живлення - DC 9V / 150mA (не входить в комплект)

 • Led-підсвітка з 3-ма режимами


Артикул: 120417
Товар сайта JOYO JF-317 Space Verb Педаль ефектів
1623 грн

Гітарна педаль JOYO JF-317 Space Verb (Digital Reverb)
 


JOYO JF-316 Future Chorus подвоює гітарний сигнал, робить схожим на 12ти струнную гітару. Прозорий, з великою глибиною, підходить для любителів звучання 80х років, любителів найнатуральнішого олдскула.Зыбран за схемою вінтажного хоруса Boss CE-2


Технічні характеристики JOYO JF-317 Space Verb: • Ефекти: Digital Reverb

 • Живлення: DC 9V (не входить в комплект)

 • Вихідний опір: 100k

 • Робочий струм 22mA

 • Вага: 220 г

 • Розмір: 73 * 43 * 50 мм

Артикул: 120419
Товар сайта JOYO R-02 Taichi Overdrive Педаль ефектів
1710 грн

Педаь JOYO R-02 поєднує у собі тепле звучання вінтажних бутікових підсилювачів з модерновим дизайном та неймовірно низькою ціною. Taichi Overdrive виготовлено на базі легендарного аналогово кільця Zendrive, що чудово підійде для гри блюзу. Також педаль оснащена LED-підсвіткою, яка працює у 3-х режимах.


Сучасний дизайн
Нова "R Series" характеризується футуристичним дизайном. Педаль Joyo R-02 має LED-підсвітку не тільки в області регуляторів управління і кнопки Foot Switch, також педаль підсвічується з фронтальної й тильної сторони. Така підсвітка стане ідеальним рішенням для виступів у приміщеннях з слабким освітленням, а також придасть ефектного вигляду Вашим живим перформансам. Підсвітка працює у 3-х різних режимах, які можна вибрати повзунком на кришці педалі.


Купити педаль ефектів JOYO R-02 Taichi Overdrive Ви можете оформивши замовлення на нашому сайті, або звернувшись в магазин наших партнерів. Щоб дізнатися адресу магазину в Вашому місті, натисніть на кнопку «Де купити» в верхньому меню сайту.


Технічні характеристики JOYO R-02 Taichi Overdrive:
  • Тип - педаль ефектів

 • Ефект - Overdrive

 • Регулятори - Volume, Gain, Tone, Voice

 • Вхід / Вихід - Jack -Jack 1/4"

 • True Bypass

 • Живлення - DC 9V / 150mA (не входить в комплект)

 • Led-підсвітка з 3-ма режимами

 • Вага: 248 г

 • Розмір - 109 x 67 x 48 мм


Артикул: 120421
Товар сайта JOYO R-03 Uzi Distortion Педаль ефектів
1458 грн

Педаль Joyo R-03 пропонує класичне дісторшин звучання, що характерне бутіковому британському підсилювачу Friedman BE-100 у форматі компактної педалі. Налаштовуйте характер звуку 3-х смуговим еквалайзером та регулятором Bias (Presence).


Сучасний дизайн
Нова "R Series" характеризується футуристичним дизайном. Педаль Joyo R-03 має LED-підсвітку не тільки в області регуляторів управління і кнопки Foot Switch, також педаль підсвічується з фронтальної й тильної сторони. Така підсвітка стане ідеальним рішенням для виступів у приміщеннях з слабким освітленням, а також придасть ефектного вигляду Вашим живим перформансам. Підсвітка працює у 3-х різних режимах, які можна вибрати повзунком на кришці педалі.


Купити педаль ефектів JOYO R-03 Uzi Distortion Ви можете оформивши замовлення на нашому сайті, або звернувшись в магазин наших партнерів. Щоб дізнатися адресу магазину в Вашому місті, натисніть на кнопку «Де купити» в верхньому меню сайту.


Технічні характеристики JOYO R-03 Uzi Distortion:
  • Тип - педаль ефектів

 • Ефект - Distortion

 • Регулятори - Volume, Gain, Bass, Mid, Treble, Bias

 • Вхід / Вихід - Jack -Jack 1/4"

 • True Bypass

 • Живлення - DC 9V / 150mA (не входить в комплект)

 • Led-підсвітка з 3-ма режимами

 • Вага: 248 г

 • Розмір - 109 x 67 x 48 мм