Категории
Категории
Укулеле Alvarez - неймовірно позитивний інструмент

Компанія Alvarez відома високою якістю своїх інструментів та прагненням до інновацій вже більше 40 років. Багато відомих музикантів називають вироби Alvarez справжнім витвором мистецтва. Сьогодні ми розповімо про укулеле - мініатюрну гітару з гавайським корінням.

Інструмент, на який давно очікував світ – цифрове піаніно FP-10 від Roland

Представляємо інструмент, який поєднує в собі приголомшливі можливості гри з неймовірно низькою ціною - Roland FP-10. Вперше в Україні ви зможете купити насправді якісний інструмент про який мріяли. Roland FP-10 – це інструмент, який з легкістю можна використовувати відразу, як тільки до вас прийде натхнення.  За доступну ціну ви отримаєте цифрове піаніно, яке завжди знаходиться у стовідсотковій готовності до гри. Завдяки 88-нотній клавіатурі PHA-4 Standard, вам забезпеченні автентичні відчуття від виконання, з яскравими виразними тембрами. Портативний компактний дизайн перетворює FP-10 в ідеальний домашній інструмент. В ньому є Bluetooth з'єднання та потужний функціонал, яким не може похвалитися жодне інше цифрове фортепіано аналогічної цінової категорії. Безсумнівно FP-10 може стати ідеальним другим інструментом навіть для професійних клавішників.

Експресивна клавіатура PHA-4

фото Експресивна клавіатура PHA-4 на Roland FP-10

Гра на фортепіано передбачає можливість самовираження. В Roland FP-10 використовується клавіатура PHA-4 Standard, що забезпечує відчуття гри на акустичному піаніно. Реалізована в ній технологія сенсорного розпізнавання компанії Roland дозволять відпрацьовувати всі нюанси виконання, починаючи з брутального і закінчуючи ліричним. Датчики з високою роздільною здатністю і функція Escapement надасть можливість відтворювати навіть гранично швидкі повторні натискання на одну і ту ж клавішу.

Клавіатура PHA-4 бездоганно точно відгукується на найменші зміни динаміки гри. Продовжуючи тему детального відтворення автентичного акустичного фортепіано, відзначимо "виваженість" клавіатури, яка відрізняється більшою пружністю в нижньому діапазоні і "легкістю" в високому. Доторкніться до білих клавішах і отримаєте незабутні відчуття від контакту з суперсучасним волого поглинаючим покриттям, яке відтворює текстуру і забезпечує тактильні відчуття, як при грі на клавіатурі зі слонової кістки. А щоб можна було включити в свій арсенал виразні прийоми роботи з педаллю, наприклад, напівпедалювання, досить скомутувати з інструментом опціональну педаль DP-10.

Автентичний звук, що здатний надихнути професіоналівэ

фото Автентичний звук Roland FP-10, що здатний надихнути професіоналів

У ціновій категорії FP-10 представлено безліч різних моделей різних брендів. Але жоден з цих інструментів не може похвалитися фортепіанним тембром такого високого класу. Генератор звуку, що працює за технологією SuperNatural компанії Roland, забезпечує автентичний фортепіанний тембр, який відрізняється виразністю і жвавістю. І не важливо, починаєте ви тільки освоювати техніку гри на інструменті або досить далеко просунулися в цьому напрямку. У будь-якому випадку динамічний звук фортепіано заповнить вашу кімнату завдяки потужній вбудованій акустичній системі. Якщо вам захочеться грати не озираючись на час, підключіть навушники.

Розбудіть своє натхнення з Roland FP-10

фото Roland FP-10

Володіючи сучасним цифровим функціоналом, FP-10 здатний перетворити уроки навчання в захоплююче заняття, підвищуючи їх ефективність. Працювати можна в будь-якому музичному жанрі - в бібліотеці звуків орган, електропіано і струнні. Вбудований метроном допоможе розвинути почуття ритму, а режим Twin Piano - грати разом з педагогом, розділивши клавіатуру на дві рівні частини по висоті діапазону, щоб збільшити віддачу від занять. Крім того, функції Bluetooth і MIDI передбачають можливість підключення до цифрових робочих аудіостанціях (DAW - Digital Audio Workstation). А також програмних додатках, починаючи з Apple GarageBand і закінчуючи Piano Partner 2 компанії Roland.

Найкомпактніше 88-клавішне цифрове піаніно 

Найкомпактніше в своєму класі 88-клавішне цифрове піаніно Roland FP-10 може розміститися навіть в будинку з дефіцитом вільного простору. Габарити самого компактного у своєму класі 88-клавішного піаніно FP-10 становлять 1 284 на 258 мм по ширині та глибині відповідно. Так що багато місця для його розміщення не буде потрібно. А в разі, якщо виникне необхідність перенести його, в проблему це не перетвориться. Для збільшення ступеня мобільності рекомендується використовувати портативну стійку KS-12, якщо ж більш пріоритетним є автентичність зовнішнього вигляду - спеціальну KSCFP-10.

фото цифрове піаніно Roland FP-10