Категории
Категории
Укулеле Alvarez - неймовірно позитивний інструмент

Компанія Alvarez відома високою якістю своїх інструментів та прагненням до інновацій вже більше 40 років. Багато відомих музикантів називають вироби Alvarez справжнім витвором мистецтва. Сьогодні ми розповімо про укулеле - мініатюрну гітару з гавайським корінням.

Roland FP-60 — ідеальне цифрове фортепіано для дому, сцени і студії

 

 
 

Roland FP-60 — ідеальне цифрове фортепіано для дому, сцени і студії

Якщо виникла потреба в якісному фортепіано для дому, для музичної школи або живої роботи, оптимальне рішення — Roland FP-60. Це портативне цифрове фортепіано володіє чудовою якістю звуку і подарує вам автентичні відчуття при грі. Воно відрізняється стильним корпусом і зручністю транспортування. Спеціально розроблена для нього аудіосистема має вражаючий потужний звук, якого достатньо для виступу в невеликому залі. А широка добірка різноманітних тембрів дозволяє працювати з різними музичними стилями. За допомогою сучасної функції Bluetooth®, яка реалізована в інструменті, можна налагодити безпровідний зв’язок зі смартфоном або планшетом і грати або ж навчатися одночасно використовуючи програмний додаток «Piano Partner 2» компанії Roland. Фортепіано FP-60 — це справді безцінне придбання! Це інструмент, в якому органічно поєднується високоякісний звук акустичного фортепіано разом з його портативністю, яка дозволяє брати інструмент з собою куди завгодно.

 

 

фото Roland FP-60 - цифрове фортепіано

Чудовий звук та клавіатура
в поєднанні з портативністю

Вдосконалені технології розробки фортепіано компанії Roland дозволили домогтися звуку, який здатен задовольнити найвимогливішого професійного піаніста. Технологія моделювання процесу генерації звуку SuperNATURAL Piano забезпечує динамічне виразне звучання, притаманне акустичному роялю з його насиченим обертонами тембром. А також відображає природні відчуття при грі на інструменті. 288-голосова поліфонія знімає всі обмеження з використання демпферної педалі, дозволяючи керувати нею, як і при грі на акустичному фортепіано. До того ж, інструмент володіє найсучаснішою клавіатурою PHA-4 з функцією Escapement. Самі ж клавіші, за тактильними відчуттями нагадують виконані з чорного дерева чорні клавіші і, відповідно, покриті слоновою кісткою – білі. Це дозволяє реалізовувати найсучаснішу технологію, яка у свою чергу дає змогу в деталях відпрацьовувати найтонші нюанси техніки видобування звуку.

фото Roland FP-60 - Вбудована аудіосистема для живих виступів

Roland FP-60 — вбудована аудіосистема для живих виступів

У зв’язку з обмеженням габаритів, вбудована аудіосистема звичайних портативних фортепіано годиться хіба що для гри і занять вдома. Але завдяки складному конструкторському рішенню, запозиченому у FP-90 — топової моделі серії FP, фортепіано FP-60 володіє потужним об’ємним звуком. Це цілком достатньо для роботи в невеликому залі. В такій ситуації це дозволяє відмовитися від використання зовнішньої системи посилення звуку без додаткових витрат. Гучномовці та вбудований підсилювач були ретельно сконструйовані для відтворення всіх тембральних нюансів. А вбудована в інструмент акустична система забезпечує розкішний звук із вражаючим динамічним діапазоном. Остаточне налаштування звуку під акустику конкретного приміщення можна зробити за допомогою трисмугового еквалайзера з регуляторами, які розташовані на лицьовій панелі інструменту.

фото Roland FP-60 - Широкий вибір тембрів

Широкий вибір тембрів для роботи в будь-якому музичному стилі

Навіть якщо ви в основному використовуєте тембр класичного акустичного фортепіано, все одно можуть виникати ситуації, коли для виконання п’єс потрібні інші тембри. Фортепіано FP-60 володіє звуками електропіано, струнних, органів і синтезованими тембрами професійного рівня, забезпечуючи велику добірку тембрів для роботи практично в будь-якому музичному стилі. Крім того, сукупність установок, таких як обраний тембр, накладення і поділ клавіатури та інші, можна зберегти у вигляді налаштувань і завантажувати у необхідні «перформанси» під час живого виступу. Варто також зауважити, що в інструменті передбачені легкодоступні слайдери Upper і Lower для оперативного керування балансом гучності тембрів.

 

фото fp-60 - елегантний і привабливий вигляд

 

Roland FP-60 — елегантний і привабливий вигляд

Незважаючи на те, що в FP-60 реалізовані найсучасніші технології, інструмент одночасно відрізняється простотою і елегантністю. В його основу було покладено дизайн зазначеного нагородами фортепіано FP-90. І він, як і його старший побратим по серії, характеризується надзвичайною привабливістю. Якщо ж вам необхідно встановити інструмент вдома, то для цього можна придбати стійку KSC-72 і блок педалей KPD-90, перетворивши його в домашнє фортепіано з сучасним дизайном. Стійка KSC-72 відрізняється надійністю і стійкістю, а блок KPD-90 з трьох педалей реалізує технологію Progressive Damper Action, яка імітує традиційну техніку гри на акустичному фортепіано.

фото Roland FP-60 - для роботи в будь-якому музичному стилі

Підключення до смартфону або планшету по Bluetooth для розширення творчого потенціалу

Функція Bluetooth, яка реалізована в FP-60 дозволяє встановлювати бездротовий зв’язок інструменту зі смартфоном або планшетом, отримуючи нові можливості виконання та навчання. Також є можливість відтворювати музику через вбудовану аудіосистему, як вдома, так і на концерті. А якщо на смартфон або планшет встановити безкоштовний додаток «Piano Partner 2» компанії Roland, то ви отримаєте ще й доступ до різноманітних ритмічних треків акомпанементу, гармонією яких можна керувати, використовуючи акорди на клавіатурі. За допомогою технології Bluetooth можна також здійснювати передачу MIDI-даних, що у свою чергу дозволяє використовувати FP-60 разом з «GarageBand» для iOS і цілим рядом інших музичних програм, орієнтованих на створення музики.  В цілому, якщо ви прийняли кінцеве рішення придбати цифрове фортепіано для початківців або ж для дому, знайте — ви на вірному шляху. Адже немає нічого кращого, ніж творчість, а також власна реалізація через музичне мистецтво.

 

 

 
Основні технічні параметри Roland FP-90:
  • Технологія SuperNATURAL Piano з 288-голосною поліфонією для забезпечення автентичних звуків акустичного фортепіано та відчуттів при грі
  • Клавіатура PHA-4 з функцією Escapement і клавішами, які за тактильними відчуттями нагадують матеріал з чорного дерева (чорні клавіші) і вкриті слоновою кісткою – білі (88 клавіш)
  • Комутація зі смартфоном або планшетом по бездротовому каналу Bluetooth і гра під супровід улюблених п’єс, які відтворюються через вбудовану аудіосистему інструменту
  • Удосконалена вбудована аудіосистема з потужним звуком для домашнього навчання і виступів в невеликих залах

 

фото Roland FP-60 - для дому, сцени і студії

 

  • Тембри: фортепіано, електропіано, струнні, органні та синтезаторні тембри, запозичені від інструментів преміум-класу компанії Roland
  • Нові можливості для гри та проведення практичних занять за рахунок використання програмного додатка «Piano Partner 2» компанії Roland, а також створення музики за допомогою «GarageBand» компанії Apple для iOS і інших музичних програм
  • Трисмуговий еквалайзер з регуляторами, розташованими на лицьовій панелі
  • Демпферна педаль DP-10 в комплекті, сумісність з придбаним додатково блоком з трьох педалей RPU-3
  • Опціональні стійка KSC-72 і блок з трьох педалей KPD-90, які забезпечують елегантний дизайн для використання вдома
  • Колір корпусу: чорний і білий

 

фото Roland FP-60 - для розширення творчого потенціалу