Огляд Rode SC6-L Mobile Interview Kit

Цей комплект є ідеальним рішенням для легкого запису звуку на ходу, використовуючи ваш iPhone або iPad.

Компанія Behringer поповнила новими моделями серію EUROLIVE і EUROPORT

Німецька компанія Behringer є одним з найбільших у світі виробників музичних інструментів та звукового обладнання. Вона була заснована в 1989 році, починаючи з виробництва простої апаратури і на сьогоднішній день бренд в рази розширив свій асортимент. У лінійці продукції Behringer і початківець, і професійний музикант знайде все необхідне для своєї творчості. Головний принцип роботи компанії - пропонувати висококласну продукцію за мінімальними цінами, і щоб його дотримуватися, йде постійна робота над оптимізацією виробничих процесів. Нещодавно компанія Behringer поповнила серію EUROLIVE двома новими універсальними моделями - B12X і B15X - потужні активні акустичні системи з широким функціоналом. Серія EUROPORT також поповнилась двома чудовими новими моделями портативної акустичної системи MPA100BT і MPA200BT в комплекті з безпровідним мікрофоном.

 

фото НОВІ МОДЕЛІ СЕРІЇ EUROLIVE ТА EUROPORT ВІД BEHRINGER

 

 

Активна акустична система EUROLIVE B15X/В12Хфото Активна акустична система EUROLIVE B15X/В12Х

Нова серія активних акустичних систем EUROLIVE B12X і EUROLIVE B15X — володіють двох-смуговою конструкцією, вельми багатим набором функцій з чудовими параметрами. Однією з найбільш помітних переваг EUROLIVE є доволі солідна потужність вбудованих підсилювачів класу D, які здатні видавати по-справжньому стрункий та насичений бас до 1000 Вт. При цьому представлені колонки досить компактні та важать зовсім небагато, тому на перший погляд складно повірити, що вони володіють такою потужністю.

Кожна з колонок має вбудований 24-бітний DSP від Klark Teknik та трьохканальний мікшер, що володіє двома входами XLR-1/4. Аналізуючи що надходить сигнал, процесори моделей застосовують інтуїтивні фільтри з метою поліпшення загальної якості звуку, щоб в результаті отримати необхідний чистий та детальний звук з багатими низькими частотами.

Нові моделі серії отримали по USB входу, які розташувалися на тильній стороні корпусів акустики, а також відмінний Bluetooth-інтерфейс. Завдяки USB до колонок можна підключити цифрового безпровідний мікрофон серії ULM від компанії Behringer. А вбудований модуль Bluetooth дозволить передавати улюблену музику зі смартфона або власного планшета. Більш того, ця безпровідна функція забезпечить ще й зручне керування гучністю та налаштуваннями звучання акустики безпосередньо з мобільних пристроїв. Для цього буде потрібно встановити спеціальний додаток, який підтримують системи iOS та Android. фото Активна акустична система EUROLIVE B15X/В12Х

Технічні характеристики EUROLIVE B15X/В12Х

• 2-смугова PA система 1000 Вт РЕАС
• Революційний підсилювач класу D з надзвичайною потужністю, прекрасними звуковими характеристиками та над малою вагою
• Високо потужний 15’‘/12’‘ з великим ходом дифузору, що забезпечує надзвичайно глибокий бас та акустичну потужність
• 1.35» ВЧ компресійний драйвер з алюмінієвим дифузором
• Дистанційно керований 3-канальний цифровий мікшер з налаштуванням підсилення
• Можливість підключення високоякісної цифрової безпровідної системи Behringer (в комплект не входить)
• Повне дистанційне керування через мобільний додаток iOS*/Android*, доступний безкоштовно
• Високоякісний Bluetooth* стерео аудіо потік
• DSP пресети для різних конфігурацій та позиціонування системи
• Повне керування системою за допомогою DSP процесора Klark Teknik

   

Портативна акустична система
EUROPORT MPA100BT/MPA200BTфото Портативна акустична система EUROPORT MPA100BT/ MPA200BT

Behringer EUROPORT MPA100BT і EUROPORT MPA200BT представляє собою комплект, що складається з акустичної системи потужністю 100/200 Вт і безпровідного мікрофона Behringer Ultralink ULM300USB.  Портативна акустична система EUROPORT MPA100BT/MPA200BT ідеально підходить для вечірок, шкіл, корпоративних і освітніх презентацій, семінарів, аеробіки, аукціоністів, діючих музикантів, гідів, весіль і т.д. Використовувати надзвичайно легку, але потужну систему EUROPORT MPA100BT/MPA200BT можна для прослуховування музичних записів з Bluetooth-сумісного пристрою iOS на пікніку, корпоративі або для передачі повідомлення на ігровому полі.  Завдяки своєму 100/200-ватному підсилювачу і високоякісній двосмуговій акустичній системі, MPA100BT/MPA200BT забезпечить чудовий звук для 300/500 осіб. Робота від мережі живлення або автономної батареї до 20 годин безперервного використання.

Акустична система оснащена 4-канальним вбудованим мікшером з індивідуальним регулятором гучності кожного каналу, для підключення зовнішніх джерел сигналу. Передбачено також перемикач Music/Speech для установки загальної еквалізациї. EUROPORT MPA100BT/MPA200BT володіє потужним 6″/8″ динаміком і високочастотним твітером з високою роздільною здатністю, підсилювача потужності класу D.

До комплекту портативної акустичної системи входить мікрофон ULM300USB. Високоефективна цифрова безпровідна мікрофонна система Behringer ULM — об’єднує звук професійної якості з простими налаштуваннями та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом для відтворення легендарного звуку. Завдяки вбудованому передавачу, який діє в діапазоні 2.4 GHz, досягається високоякісне звучання. Приймач безпосередньо підключається в РС/Мас через USB порт, що дає можливість робити запис прямо в DAW. Мікрофон працює від двох батарей формату АА (близько 8 годин). На корпусі розташовані прості у використанні кнопки Volume Up та Down, а також включено функцію Panic Mute, яка залучається, коли ви натискаєте та утримуєте кнопку Volume Down. Портативний пристрій неймовірно просто налаштувати та використовувати, і для цього не потрібно ніякого технічного знання чи вміння. Ви можете почати використовувати компактний пристрій все-в-одному відразу після того, як дістанете його з коробки!фото Портативна акустична система EUROPORT MPA100BT/ MPA200BT

Технічні характеристики EUROPORT MPA100BT/MPA200BT

• Прекрасне рішення для шкіл, корпоративних та навчальних презентацій, семінарів, занять з аеробіки, музикантів та ін.
• Портативна акустична система «все в одному» з повним підключенням по Bluetooth*
• 100/200 Вт високоякісного звуку для аудиторії до 300/500 осіб
• Потужний 6″/8″ НЧ динамік, ВЧ-твітер та підсилювач класу D
• Ultralink ULM300USB цифрова бездротова мікрофонна система — включає в себе портативний мікрофон ULM300M і USB-ресивер з двома режимами ULM300D
• Підключення iPod*, iPhone*, iPad* та інших MP3 плеєрів через Bluetooth
• Високоякісний Bluetooth* стерео аудіо потік
• 1/8″ стерео вхід для підключення смартфонів і MP3-плеєрів
• Живлення від мережі чи внутрішніх батарей з роботою до 20 годин від одного заряду
• 2 входи мікрофон/лінія з індивідуальними установками гучності, а також AUX 3.5 мм, лінійний XLR вихід
• Перемикач музика/мовлення для різних варіантів використання
• Повне дистанційне керування через мобільний додаток iOS*/Android*, доступний безкоштовно