АКЦІЯ! Візьми найкраще для власного продакшену!

Скористайтеся зимовими знижками на ці обрані моделі студійного обладнання і зробіть свою роботу кращою.

NAMM 2018. Лінійка підсилювачів Blackstar Unity Pro Bass для бас-гітар.

На виставці NAMM 2018 було представлено нову лінійку басових підсилювачів Blackstar Unity Pro. Репутація Blackstar в останні роки стрімко зростала, завдяки створенню якісних лінійок гітарних підсилювачів. Однак,реабілітуючись перед бас-гітаристами, Blackstar презентує серію басових підсилювачів, які можна буде купити у 2018 році.
 

 

blackstar-unity-pro-bass.jpgblackstar-unity-pro-bass1.jpg 

 

Blackstar Unity Pro Bass є результатом незліченних технічних експериментів і порівняльного аналізу. Спрощені елементи інтерфейсу керування Unity Pro Bass дають змогу швидко і легко створювати потужне басове звучання, охоплюючи широкий спектр динамічних та інноваційних функції у компактному корпусі. Нова серія Unity Pro Bass включає моделі з потужністю від 30 Вт до 500 Вт. Уся басова лінійка підсилювачів обладнана функцією Blackstar's Response, що дозволяє гравцям вибирати між трьома різними рівнями потужності, що мають власне звучання та відчуття. Отже, нижче подано моделі, що увійшли у феноменальну серію підсилювачів Unity Pro Bass:

- Blackstar U30 - басовий комбопідсилювач, 30Вт, 1 x 8 ".

- Blackstar U60 - басовий комбопідсилювач, 60 Вт, 1 x 10 ".

- Blackstar U120 - басовий комбопідсилювач, 120 Вт, 1 x 12 ".

- Blackstar U250 - басовий комбопідсилювач, 250 Вт, 1x15 ".

- Blackstar U500 - басовий комбопідсилювач, 500 Вт, 2 x 10 ".

- Blackstar U250ACT - басовий кабінет, 250 Вт, 1 x 15 ".

 

Unity-blackstar.png

 

Басові підсилювачі лінійки Unity Pro Bass також містять 3 передпідсилювачі, що нівелюють звукові перевантаження, і в поєднанні з 4-смуговим еквалайзером покликані генерувати якісне звучання широкого діапазону. Нові підсилювачі можуть використовуватися у поєднанні із новим басовим кабінетом U250ACT, додаючи 250 або більше Ватт активної потужності. Отже, лінійка Unity Pro Bassпропонує унікальний діапазон вибору, що дозволяє досягти ідеального рівня гучності для будь-якої ситуації.

Слідкуй за оновленнями щодо появи нового, басового підсилення Blackstar на нашому сайті та стань першим, хто відчує усі переваги нового басового звучання.