Автор Тема: Яка різниця між класичною і акустичною гітарою  (Прочитано 1427 раз)

Жора

• Новичок
  • *
    • Просмотр профиля
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, яка різниця між класичною і акустичною гітарою. І яка, з них, буде краще для початківця.

remix-forum-admin

• Администратор
  • Новичок
    • Просмотр профиля
Доброго дня.

Основні відмінності між акустичною та класичною гітарами:
-Струни (у класичної гітари нейлон, а у акустичної - металеві)
- У класичної гітари ширший гриф в порівнянні з акустичною.
- Класична гітара дає м"який звук, акустична - більш дзвінкий

Класична гітара прекрасно підходить для музичної школи, або ж для людей, які полюбляють іспанські мотиви.
Акустична гітара підходить для для голосної гри або гри "для себе".

Детальнішу консультацію можете отримати у наших консультантів у Будинку Музики "Ремікс" за адесою м. Чернівці, вул. Українська 3(пн-пт  09:00 - 19:00 та в суботу 10:00 - 18:00)
Також можете переглянути широкий вибір гітар та аксесуарів на нашому Сайті http://remix.net.ua
« Последнее редактирование: 17 Сентября 2016, 16:31:42 от remix-forum-admin »

Жора

• Новичок
  • *
    • Просмотр профиля
Дякую, Ви мені дуже допомогли.

Жора

• Новичок
  • *
    • Просмотр профиля
Чи правда, що на класичну гітару не можна встановлювати металеві струни. Якщо так, то чому?

remix-forum-admin

• Администратор
  • Новичок
    • Просмотр профиля
Доброго дня.

Виробники класичних гітар не рекомендують здійснювати заміну струн класичної гітари з нейлонових на металеві і на це є ряд причин.
По-перше, гриф класичної гітари не розрахований на натяг металевих струн і, скоріш за все, в процесі експлуатації гриф гітари може  деформуватися.
По-друге, струнотримач класичної гітари також не розрахований на натяг металевих струн і в процесі експлуатації може просто відірватися від деки.

Акустичні гітари, в свою чергу, розраховані на сильний натяг металевих струн, тому можу порекомендувати Вам відвідати наш магазин за адресою м. Чернівці, вул. Українська 3(пн-пт  09:00 - 19:00 та в суботу 10:00 - 18:00) Будинок Музики "Ремікс".
Також можете переглянути широкий вибір гітар та аксесуарів на нашому Сайті http://remix.net.ua

Жора

• Новичок
  • *
    • Просмотр профиля
І знов добрий день) Вчора придбав у Вас гітару Fender CD-60, дуже задоволений покупкою. Підкажіть, будь ласка, де, в Чернівцях, можна взяти приватні уроки гри на гітарі.

remix-forum-admin

• Администратор
  • Новичок
    • Просмотр профиля
Доброго дня.
Вітаємо Вас з придбанням нового інструменту.

Приватні уроки гри на гітарі Ви можете брати в нашому магазині "Будинок Музики Ремікс", що знаходиться за адресою м. Чернівці вул. Українська 3.

333ladybug333

• Новичок
  • *
    • Просмотр профиля
В мене схожа ситуація, не бачу особої різниці між цима гітарами, тому мені необхідна допомога. На якій зупинити свій вибір? Друзі "по цеху" рекомендують електроакустичних гітару AZALEYA WK-03E NAT 41", а я хочу електрогітару PARKSONS ST-40 3TSB .

remix-forum-admin

• Администратор
  • Новичок
    • Просмотр профиля
Доброго дня.

Вибір між електроакустичною та електро-гітарами може здаватися складним, але насправді це залежить від того, що та як Ви плануєте грати.
Якщо Ви хочете грати в рок або панк гурті, використовувати педалі гітарних ефектів типу distortion/overdrive, грати гучні концерти тощо, то електро-гітара, це саме те, що вам потрібно.
Водночас, якщо Ви полюбляєте чистий гітарний звук, але плануєте виступати вживу з гуртом або соло, електроакустична гітара Вам в цьому допоможе.

Широкий вибір електро- та електроакустичних гітар та професійну консультацію Ви можете знайти в нашому Будинку музики "Ремікс", що знаходиться в Чернівцях, за адресою вул.Українська 3.